Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire ideális 3 év korkülön...

Mennyire ideális 3 év korkülönbség testvérek között? Akinek ennyi van a gyerekek között; írnátok tapasztalatokat?

Figyelt kérdés

Kb. Mikortól tudtak együtt is játszani?

Mennyire volt féltékeny a nagyobbik a kistesó érkezése után?

Jól kijönnek egymással?


2021. júl. 24. 23:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nálunk nagy ajándék ez a pici, mert már letettünk arról, hogy valaha is lehet még gyerekünk. Szóval nem mi döntöttük el, hogy ennyi legyen a korkülönbség.

A kérdést csupán azért írtam ki, hogy mások tapasztalataiból felkészülhessek.

Akárhogy is lesz, igyekszünk majd helytállni.

2021. júl. 25. 21:45
 12/13 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem meg sokkal többet számít a testvérek adott habitusa, illetve, hogy a szülőktől milyen példát látnak konfliktusok kezelésekor, mint a korkülönbség.
2021. júl. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
77%
Hat, amit a 10es irt baromi nagy hulyeseg. Hidd el, hogy nem korkulonbsegtol fugg, hogy milyen a kapcsolat a tesok között. Attol, hogy 2ev, meg lehet rossz a kapcsolat. Nálunk ez is van, meg az is. A legnagyobban 8 eves és 2eves az occse. Imadjak egymast, sosem veszekednek, a nagy sem unja. A ket kozepsom kozott meg 14 hónap van, mindketten lányok. Tokre orultem, hogy de jo lesz, mint az ikrek. Jokat jatszanak egyutt, de most, hogy 6 és 5 evesek, kezdtek el rivalizalnk egymással. Fontos, hogy ki az idosebb stb. Az 5 evesemnek peldaul kiesett a foga a minap és 6 eves teljesen kiborult,hogy ez nem er. Szoval rendesen féltékenykednek. De inkabb a nagyobb az,aki mindig érzékeltetni akarja, hogy o az idosebb, ő mar majdnem 7eves, ő mar iskolas, o magasabb(1cmvel:D).
2021. júl. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!