Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez nem pedofília? Olyan undorító.

Ez nem pedofília? Olyan undorító.

Figyelt kérdés
Több kisgyerekes ismerősöm tesz ki olyan képet, van aki videót ahol kb csókolóznak a gyerekkel és még oda is írja, hogy szerelmem. 2 ilyen ismerősöm is van akinél ez rendszeres, de egyiknek sincs párja, apa a képben szóval nem az van, hogy látja a gyerek és le akarja utánozni. Az egyiknél 4 éves fiú, a másiknál 2 éves kislány.

2021. aug. 27. 08:37
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
45%
Ha neked erről ez jut eszedbe, akkor te vagy a pedofil. Kérj segítséget, menjnel pszichiátriára és ne nézegess képeket puszilkodó gyerekekről ha lehet.
2021. aug. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
43%
De, az. Csak ők ezt nem ismerik be. Nekem is van olyan anyukaismerősöm, aki szájoncsókolgatja a fiát. Nem érzi betegnek sajnos.
2021. aug. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
65%
Ez valóban gusztustalan. Soha nem értettem, ha vki a gyerekét szerelmemnek hívta, számomra abszurd. Meg a szájra puszi is. És még ráadásul reklámozza is...
2021. aug. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Aki a videót felraktam róla, ő úgy is mondta a 2 évesnek, hogy adjál csókot anyának 🤢
2021. aug. 27. 08:46
 5/47 anonim ***** válasza:
92%

Ez egyszerűen kulturális dolog. Nálunk, Magyarországon nem megszokott, ezért viszolygunk tőle, én sem csinálom. Viszont rengeteg népnél teljesen mindennapos, hogy a szülők szájon puszilják a gyerekeket, sőt, csomó helyen a felnőtt férfiak is így köszönnek egymásnak. Felesleges ezen kattogni, ha nálatok nem szokás, nem csinálod, ennyi. Nem pedofília.

Ugyanez van a "szerelmem" megszólítással. Ha nem tetszik, ne használd. Én attól vagyok rosszul, amikor valaki úgy utal a gyerekére, hogy "a kis herceg", de igazából semmi közöm hozzá, én nem beszélek így róla, ennyi.

2021. aug. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
64%
Hiába anya mondta, te meg kukkolod.
2021. aug. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
53%

Engem a hideg kirázz attól ha valaki azt mondja/írja a gyerekére, hogy "szerelmem"

Nekem a férjem a szerelmem, a gyerekeim meg az életem.

2021. aug. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
45%
Nem normális dolog. Van ismerősöm aki ugyan ezt csinálja régóta a fiával. Egyedül neveli. Már 16 éves. Még mindig szájra puszi. És ami a leg rosszabb, ha azt hiszik senki nem latja akkor nyelves is. Idióta dolog. 25L
2021. aug. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
Kukkolom? Kirakja a Facebookra!!! A kukkolás kicsit más.
2021. aug. 27. 08:56
 10/47 anonim ***** válasza:
78%

Valahol nagyon taszit mert a szajon csokolas szerintem egy intim dolog.. es nem helyes olyan intim dolgot megelni a gyerekeddel amit a ferjeddel kene.


De


tudom hogy kulfoldon ez elfogadott, termeszetes. Hogy meg a baratok, baratnok is igy koszonnek egymasnak.

2021. aug. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!