Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyedülálló,kisgyerekes...

Egyedülálló,kisgyerekes anyukák! Hogyan oldjátok meg a mindennapjaitokat segítség nélkül?

Figyelt kérdés

#egyedülálló segítség nélkül
2021. szept. 1. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Házhozszállítás nagy segítség.

Illetve 6 hónapos korában visszamegyek dolgozni, ő megy bölcsibe, de csak heti 3 napot.

2021. szept. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

Ahogy gyerek elött.

Viszem vasárolni, vele főzök stb...

2021. szept. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Hordozó és kendő, magamra csatolom/kötöm és csinálok mindent ugyanúgy, ha valami olyasmi van amit nem tudok mellette megoldani, akkor ilyenkor mikor alszik gyorsan megcsinálom. Fél évesen megy bölcsődébe, itt amúgy sem lehet tovább itthon maradni vele. Ha esetleg majd beteg lesz akkor majd csúsztatok a munkahelyemen, úgyis csak az a lényeg hogy a hónap végére minden készen legyen.
2021. szept. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

Éjszaka takarítok, osszeirom másnapra mi kell és ha kell akkor előre megfőzom

Olyankor beteszek mosni is. Ha késő van nagyon akkor csak másnap inditom el a gépet.

Ez van

Az én babám csak 10perceket max.2x alszik nappal így muszalj éjjel megoldani amikor alszik.

Egyelőre ithon vagyok vele mert még szopik és nem találtam munkát.

Passzív gyedem van.

2021. szept. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!