Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Tapasztalatok a...

Anyukák! Tapasztalatok a Lasocki Young és D.D.Step cipők méretezésében?

Figyelt kérdés

Eddig szinte mindig Lasocki cipője volt a fiúnknak, most a téli bundás cipője 32-es, 20,7 cm bth-al. Kényelmesen elfér benne a lába, vastag zoknival is tökéletes.


Kellene még pár cipő télire, de nem találtam a másik márkában.

Néztem a D.D. Step cipőket, meglepődve tapasztaltam, hogy ott a 34-es méretnek a bth-a jóindulattal 20,5 cm.


Sajnos olyan városban lakunk ahol van CCC, Deichmann, sportbolt meg kínai… most a bababoltban találtam ezt, kivételes, hogy ekkora méretben árulnak, ezért gondoltam kipróbálnánk.


A nem bélelt cipőkből bőven elég a 31-es még, létezik, hogy a D.D.Step ennyi kis méretezés lenne? Tudom, hogy eltérhet márkánként, de 2 cm?!

Nekem 36-os lábam van, de akármilyen márkát veszek, tökéletes.


Próbálni vinni csak ünnepek után tudnám, előbb meg akartam venni, de most elbizonytalanodtam.


2021. dec. 22. 13:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!