Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen "cipőben" alszik kint...

Milyen "cipőben" alszik kint a bölcsiben gyermeketek?

Figyelt kérdés
Nekünk azt ajánlották, hogy valamiféle mamuszt vegyünk nekik kinti a lváshoz. Ti mit használtok?
2010. szept. 7. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk kizárólag benti alvás van. Nem is hallottam még, hogy a bölcsis gyerekeket kint altatják.
2010. szept. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocs az OFF ért ,de hogy hogy kinti alváshoz? Én még ilyet (nálunk) nem is halottam. De miben alszanak kint? Kiviszik az ágyakat? És ha esik? Hű ez nekem nagyon új és modern módszer. Ha tudsz erről többet írnál hogy hogyan zajlik ez? Tényleg érdekel, hogy lehet ezt kivitelezni.

Előre is köszi.

2010. szept. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
OFF!Én 28 éves vagyok, de nálunk már akkor volt kinti alvás mikor én kicsi voltam!
2010. szept. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:-)) Kint vannak a fém leesésgátlós ágyikók, egymás mellett, mint a heringek :-)) Nagyon cukik egyébként, ahogy kint alszanak. -5 fokig kintalvás van. Indok: így is jobban megelőzik a betegségek terjedését, meg amúgy is egészséges a friss levegőn való alvás. Én jónak tartom. Szóval itt minden bölcsiben kinti alvás van :-))
2010. szept. 8. 20:57
 5/5 anonim ***** válasza:
szegénykék
2010. szept. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!