Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit kell csinálni, ha a...

Mit kell csinálni, ha a kisfiam lefekszik a földre az utcán?

Figyelt kérdés

Ha nem mehet arra amerre akar, akkor elfekszik a földön. Hiába próbálom felállítani, mintha rongyból lennének a lábai.

Ezt csinálja akkor is, mikor megyünk fel, a lépcső előtt eldobja magát, hempereg és nevet. Négykézláb akar felmászni a második emeletre. Nap mint nap ez van. Most lett 2 éves. Mit kell ilyenkor csinálni? Mondom neki, hogy felmegyünk, ha ezt csinálja, de nem hatja meg.



2022. márc. 18. 18:34
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Otthon nem foglalkozom vele, mikor földhöz vágja magát.
2022. márc. 18. 18:35
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell vele foglalkozni. Mond meg neki hogy te mész. Majd ha abba hagyta a hisztit akkor menjen utánad. Persze messzire ne menj tőle azért.😅😅 Én vagy ezt csináltam, vagy ha nem hatott akkor álltam mellette míg meg nem unta. Az hogy ki nézett meg, meg mit gondolt, egyáltalán nem érdekelt soha
2022. márc. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Mondjad neki, hogy ha cirkuszol mentek haza. Ha nem hatja meg, akkor tényleg menjetek haza. Legyél következetes. Lássa, hogy a dolgoknak következménye van.
2022. márc. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Hát én égni szoktam,de hagyom feküdni.Megunja tovább jön 😂
2022. márc. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Megvárom, míg megnyugszik és mehetünk tovább. Nem hat meg. Ha sietek, akkor felkapom s ordít aközben. 🤷
2022. márc. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%
Ciki nem ciki, amikor az én gyerekem földhöz vágta magát az áruházban és őrjöngő kapalozott, fogtam magam és én is ugyanazt csináltam. Egy pillanat alatt abbahagyta és soha többé nem is csinálta. Igen, volt kozonsegem és igen, magasról xartam rá, mert a probléma megoldása fontosabb volt.
2022. márc. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%
Hát ha két éves, felemelem és viszem, vagy húzom. Nem ő irányít.
2022. márc. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
Én azt mondtam neki, hogy kutyakaki van a földön. Meg is szagoltam a kezét, amit letett a földre, és fintorogtam. O is érezte, hogy kutyakakis. :D (persze nem volt az) Ez bejött, nem is akarta csinálni többet.
2022. márc. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%
Ha raerek megvarom amig befejezi. Ha sietünk felkapom es megyünk ahova kell. En húzni nem szoktam, merr attól jobban őrjöng.
2022. márc. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
41%
Megpròbàlom kizökkenteni, ha nem megy megvàrom, ültem màr a földön mellette èn is.
2022. márc. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!