Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3-4-5 éves kisfiatok naponta...

3-4-5 éves kisfiatok naponta mennyit/hányszor pisil?

Figyelt kérdés
Enyém 3,5 éves, szeptember óta ovis. Most, hogy pár napja itthon van, így pisil: reggel felkelés után rögtön, ebéd előtt, ebéd után ( alvás előtt, itt én küldöm el. ) Alvás után, délután-este felé, és este lefekvés előtt. Éjjel nem kel fel. Amikor oviban van, reggel itthon, oviban délelőtt, ebéd előtt, ebéd után, alvás előtt, alvás után, itthon délután és alvás előtt. Napi 1-1,5 litert iszik. Úgye ez rendben van?

2022. ápr. 19. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem tetszik benne?

Egyébként nem számolom, de én gyakrabban megyek, holott ő iszik többet. 3 éves.

2022. ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lányom van, ő kettőnél többet nem pisil egy nap. 1 liter vizet iszik meg egy nap. Nem tudom hogyan csinálja, de nem gondolom, hogy, ez baj lenne.
2022. ápr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

#2


Sokat szokott futkározni?

Mert az izzadás lecsökkenti a pisilések számát. Kánikulában én is napi 2-szer pisilek.

2022. ápr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, de kislány koromban én ritkán mentem el, mert nagyon szerettem játszani, erős volt a képzeletem és valahogy úgy éreztem, hogy ha elmegyek a wcre akkor megszakad a játék és nem lesz ugyanolyan folytatni. Szóval ritkàbban mentem el, tényleg már csak akkor amikor éreztem, hogy már nem bírom tovább.


Esetleg ha kevesled a pisilést, akkor ez is lehet az oka, hogy menne, de nem akar.


Mivel nemem sok balesetem volt emiatt, a szüleim jobban odafigyeltek a testbeszédemre és ha látták rajtam, hogy pisilnem kell, akkor elküldtek.

2022. máj. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!