Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Állandó veszekedés?

Állandó veszekedés?

Figyelt kérdés
Adott egy 5.5 és egy 3 éves gyerek, akik 2 percenként veszekednek. Mégis hogy kell megoldani ezt a helyzetet? Egyébként szeretik egymást, de minden szaron összevesznek…
2022. jún. 1. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én még pár évre vagyok ettől az időszaktól, de az unokatesóval a nagyobbik szintén folyton összekap valamin. Náluk az vált be, hogy hagyom hogy megoldják 😅 Le is szoktak az árulkodásról. Viszont ha verekedés is lenne köztük, akkor nyilván nem működne..
2022. jún. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Külön szoba, több privát tér.
2022. jún. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nem akarnak külön lenni :(
2022. jún. 2. 12:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Azt hiszem nem sokat fogok tudni segíteni. De együtt érzésemet szeretném nyilvánítani.

Az én gyerekeim is folyton nyírják egymást. Lány- fiú páros.

7,5 és lassan 5 évesek lesznek.


Nem mondom ,vannak pillanatok mikor egészen meglepődök rajtuk. Amikor eljátszanak egymással. Szeretik egymást ( amúgy nagyon szeretik egymást ) egymás nélkül nem érzik jól magukat sokáig.


De a nap 70-80%ban ölik egymást. Veszekednek minden szaron. Elnézést ,de tényleg szó szerint!!


Egy szobában vannak. Tér elválasztó falat csináltunk nekik mert annyira......😅

De nem sokat segített. Konkrétan el akarják falatnyi magukat egymástol..

Ha esetleg jön válasz akkor én is szívesen olvasom.


Hogyan kell megoldani ?

Én már a legtöbbször úgy vagyok vele ,hogy lerendezik egymás között. Sokáig nem lépek közbe. Kivéve ha már bunyó van.

De ahogy lenyugszanak ,megbeszéljük kinek hogyan kellett volna viselkedni ,meg nem szep dolog stb.. 10-15 perc múlva újra kezdődik minden.😟 Nagyon le tudja az ember lányát szívni a nap végére...🙄

2022. jún. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!