Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adtok már ilyen időben harisny...

Adtok már ilyen időben harisnyát a nadrág alá 3-4 év körüli gyerkőcötökre?

Figyelt kérdés
Oviba megyünk és ilyen időben az udvaron lesznek, itt ugye hűvös van, de bent meg meleg nagyon, azt sem tudom mit adjak rá...(most keztük az ovit)
2010. szept. 20. 07:55
 1/8 kelemenkelo ***** válasza:
60%
nem minek? 19 fok van kőnyőrgőm
2010. szept. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nálunk még csak 8 fok van!
2010. szept. 20. 08:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem adok rá harisnyát. Sokkal rosszabb, ha bent melege van, aztán kiizzadva megy ki az udvarra.

Úgyis rohangálnak, mozognak az udvaron, nem kell félned, hogy "kihűl" :)


(Tegnap dél körül láttam egy családot, a két kisgyereken vastag téli síoverál volt, így tekertek a kismotoron. kb. 18 fok volt. Azért ez túlzás. Mit fog rájuk adni az anyjuk mínuszokban?)

2010. szept. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, ez már tényleg tulzás!:)
2010. szept. 20. 08:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk itt van az ovi nem messze így gyalog megyünk ,és nem adok rá harisnyát. Tavaszi kabát szokott rajta lenni,meg fejpánt hogy védje a fülét a szélben. (mi is most kezdtük.)
2010. szept. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én sem adok rá harisnyát,viszont benn a csoportban még nem fűtenek,ezért vékony mellényt is adok rá a pulcsi fölé.Szemben van velünk az ovi látom kinn vannak az udvaron...:)

Én is azt mondom,hogy mit adunk rá a mínuszokban??

2010. szept. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ma adtam rá harisnyát, de nem a kinti "hideg" miatt. Hanem azért mert bent leveszi a farmert és szoknyát vesz fel. Szóval a harisnya csak azért van, hogy ne kelljen még zoknit is le-fel húzni.

Egyébként most tényleg jó idő van, de reggel még nem úgy nézett ki.

2010. szept. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem adok harisnyát én sem(igaz,mi kocsival járunk,23 hónapos a lányom.A bölcsben van vastagabb nadrág,megkértem őket azt adják rá,ha hűvös van,de itt szokásuk,hogy a bentire húzzák a kinti nadrágot,ha vékonyabb.
2010. szept. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!