Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Illenek kisgyermekedre csillag...

Illenek kisgyermekedre csillagjegyének jellemzői?

Figyelt kérdés
Hány éves mi a csillagjegye, mik azok a fő tulajdonságok amik jellemzik?
2022. júl. 8. 14:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

20 hónapos, dackorszakban vagyunk, ilyenkor minden gyerkőc kicsit zizi.

Szerintem majd óvodáskortól fog kirajzolódni a személyiségük, hiszen az érzelmek is akkor differenciálódnak. Akkor tudjuk meg, milyen helyzetre hogyan reagálnak.

2022. júl. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Az enyém skorpió és sokszor most is elolvsom a jellemzést amit a babanaplójába ragasztottam mikor megszületett. Mint, ha csak róla írták volna. Már 12 éves, de változatlanul makacs, művész hajlam uyan úgy meg van. Nagyon kevés emberrel találja meg az összhangot, de ahhoz makacsul ragaszkodik. Segítőkész, viszont cserébe mindig igaza van :)
2022. júl. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
A csillagjegyek jellemzői kb 50%-ban illenek MINDENKIRE.
2022. júl. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
24%
Fogalmam sincs mi a csillagjegye.
2022. júl. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
49%

Kisfiam 1 éves, oroszlán és bak az aszcendense

Akaratos már most is ,de hogy később mikor kialakul rendesen a személyisége kíváncsi vagyok hogy milyen lesz.

Asztrológia elemző a barátnőm, szerinte az oroszlán a dominánsabb jegy

Így mindenképpen vezető típus lesz a fiam

Én bak vagyok, nyilas aszcendenssel

Nekem közöm nincs a bakokhoz 🤣 1 az egyben nyilas vagyok

Érdekes hogy tényleg mindenkinél más a dominánsabb

2022. júl. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Nekem még nincs gyerekem , és én sem hiszek ebben a "csillagjegyes " dologban .Én úgy látom , hogy amiket az ilyen rovatokban írnak az esetek nagy részében mindenkire jellemző .
2022. júl. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
5 ugy tudom kb 30 evesen az aszcendens dominansabb elotte forditva a napjegy dominal.
2022. júl. 8. 20:48
 8/18 A kérdező kommentje:
6 nem a napi horoszkopok az erdekesek hanem a szuletesi jegyek. Abszolut kulonbozoek van par atfedes de az eros jellemovanos teljesen masok. Pl egy vizjegynek es egy tuzes jegynek kozuk sincs egymashoz
2022. júl. 8. 20:52
 9/18 A kérdező kommentje:
2 nagyon kedves hogy 12 eves es meg eloveszed a babanaplojat :)
2022. júl. 8. 20:53
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én egyáltalán nem hiszek ezekben, de ismerem a jellemzéseket. Az én gyerekem ikrek. De olyan szinten megfelel a jellemzésnek, hogy szinte hátborzongató.


Én oroszlán vagyok, nálam is szinte ugyanaz volt, mint írták.


Más jegyekből nem találok magamra megfelelőt, max egy darab tulajdonságot, kettőnél többet biztosan nem.


És ami érdekes, hogy eddig csak bak-nyilas jegyűekkel voltam párkapcsolatban, volt, hogy csak fél év után derült ki.. Szóval van valami hátborzongató egybeesés nálunk, de simán lehet a véletlen műve. A gyerekem már nagyobb. Ismerősi körben is emlékszem, 9 éves kor körül volt ez téma, aki szűz jegyű volt, az tipikus szűz volt, a skorpió is(csak akkor még nem tudtuk:), szóval nálunk mindenki magára ismert, annak ellenére, hogy hülyeségnek tartjuk.


Felnőtt korban nem foglalkozunk már annyit magunkkal, hogy vizsgálgassuk, szerintem ez tipikusan tinikorhoz köthető dolog, akkor akarja nagyon felfedezni magát az ember, talán akaratlanul is kialakít olyan tulajdonságokat, mint a csillagjegyeinél olvassa.. "ilyennek kell lennem, akkor ilyen leszek" de persze nem tudatosan.

2022. júl. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!