Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom nov. -be lesz...

Kislányom nov. -be lesz kétéves ugylátszik leszokik a délutáni alvásról egyszerüen nem tudom elaltatni 9-köröl kell fitt is egész délután. De este 8-kor már alszik. Nagy baj ez? Van igy vki?

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem baj ha nem akarod bölcsibe vagy napközis oviba adni. Mert ott bizony aludni kell...
2010. szept. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolom,ha korán kelne mondjuk 7 körül, akkor biztos igényelné, de így , hogy este 8-kor már alszik, igazából sok időt tölt alvással,ha belegondolsz.

Nekem a gyerekek 7körül kelnek, mert a 4 éves ovis, a kisebb, aki most lesz 2, ő szokott sokat aludni délután, de nálunk este 10kor még javában buliznak, randalíroznak, alig lehet este lelőni őket.

2010. szept. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem a gyerkőcök érzik, hogy mikor akarnak aludni... :) Még szerencsés vagy, hogy 8-kor alszik már... Az én kislányom 2 éves, és nálunk is gyakran előfordul, hogy egyáltalán nem alszik d.u. Pedig ő 8-fél 9 körül kel, és este csak 11 órakor alszik el... És néha van úgy, hogy d.u.3 óra körül alszik el, így tolja kis szépen magának (és nekem) a lefekvés idejét.
2010. szept. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha neked nem baj, akkor nem baj. Ha kilenckor kel, nem csodálom, hogy nem álmos délben. A lányom fél 7 körül kel , így ő álmos lesz 1 felé. Még szerencsére alszik napközben. Este 9 körül alszik el.
2010. szept. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!