Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Cebion 2x multivitamin vagy...

Cebion 2x multivitamin vagy Marslakócskák multivitamin szirup? Vagy egyéb multivitamin?

Figyelt kérdés
Ti milyen vitaminokat adtok a gyerekeknek? Cebion c-vitamin és D-vitaminon kívül melyik multivitamint ajánljátok? Egyébként szerencsére imádják a zöldséget, gyümölcsöt bármilyet, bármennyit, de a nagyobbik most kezdte az ovit és kellene valami immunerősítő.
2010. szept. 21. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak a Cebion 2x multiról tudok nyilatkozni. Az én gyerkőcöm szereti nagyon és ő szokta kérni, hogy adjak neki. :)
2010. szept. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Vitacolan nevűt adok, narancsos, kincsen nagyon szereti:)
2010. szept. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam mind a kettőt,a Marslakócskáknak nem szerette az ízét,bár szerintem hasonló a Cebionéhoz.Így maradtunk ennél.A másik:a Marslakócskákból 5ml az ajánlott napi adag,a Cebionból 2,5 ml.Tehát ez tovább elég.Egy éves korától adom neki.
2010. szept. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!