Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyedül nevelem az 6 éves...

Egyedül nevelem az 6 éves kislányomat. Nehezen élünk meg. Jó döntés lenne elvállni egy külföldi munkalehetőséget?

Figyelt kérdés

A kislányomat itthon kellene hagynom, anyukám el tudja vállani, hogy nála legyen addig. Havonta maximum 1-szer tudnék hazajönni, de ha elég időt kint töltenék az megoldaná a gondjainkat, lakást is tudnánk venni, nem vinné az elbérlet a pénzünket. A kislányom nagyon ragaszkodik hozzám, de a anyukámat is nagyon szereti, szeret ott lenni.


Itthon kéne hagynom, hogy jobb legyen később, vagy maradjak itthon és éljünk úgy ahogy eddig?



2022. szept. 10. 12:20
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
73%

Aha... nézz csak szét szerintem, hogy hány bedőlt hiteles lakás van most árverésen.

Na ők mind így gondolkodtak, hogy legalább a sajátunkat fizetjük...

Most meg mehetnek a híd alá, mert amijük volt, már az sincs, mert a bank einstandolt.

2022. szept. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Albérletből is ugyanúgy a híd alá mész ha nem tudod fizetni.
2022. szept. 10. 13:29
 13/38 anonim ***** válasza:
84%
Miért, mennyit keresnél és mennyibe kerülne a szállás?
2022. szept. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
3000€-t, és ingyenes a szállás, de oda csak egyedül mehetek. Ha a kislányomat is vinni akarnám akkor magamnak kéne albérletet váltani, úgy viszont már nem érné meg.
2022. szept. 10. 13:41
 15/38 anonim ***** válasza:
61%
Én nem mennék.Kint sem két perc míg minden úgy alakul, hogy a gyereket magaddal tudd vinni évekbe telhet és havi 1 -2 nap a saját gyerekeddel évekig nem egy leányálom. Ha meg eleve nem is szeretnéd idővel magad után vinni, akkor menj, de idővel haza se fogsz járni hozzá.Mondhat akárki akármit, ahány olyat láttam hogy anyu otthon hagyta a gyereket ő meg kiment pénzt keresni, idővel csak kiderült, hogy anyuka azért annyira nem ragaszkodott a gyerekhez se.
2022. szept. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Én sem akarok ki költözni, nem os írtam ilyet sehol.
2022. szept. 10. 14:18
 17/38 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos én is ismerek olyan gyereket, akit leadtak a nagyinak, aztán "ottfelejtették". Nagyinak meg minden baja van, érszűkület, peacemaker, de ahogy bír megy utána, viszi játszótérre, edzésre, fizet mindent a kisnyugdíjból és azon retteg, ha meghal, mi lesz a gyerekkel, aki sokkal jobban kötődik hozzá, mint a szülőkhöz, akik évente párszor ránéznek.
2022. szept. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Én nem ismerek ilyen gyereket és nem is értem mi köze van a kérdéshez.
2022. szept. 10. 14:22
 19/38 anonim ***** válasza:
73%

Ja, persze, 3000 eurót sok irodista sem keres meg kint nemhogy bevándorló :D



Szerintem téged átvernek.

2022. szept. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
90%
Az a köze hozzá, hogy gondold át a többiek szemszögéből. Anyukád bírná fizikailag és anyagilag? És nem bánnád, ha a gyereked majd jobban kötődik hozzá, mint hozzád?
2022. szept. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!