Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másnak a gyereke is szégyenlős...

Másnak a gyereke is szégyenlős mások előtt?

Figyelt kérdés

Az enyém meg se szólal. Kell némi idő mire feloldodik.

Azt mondták ez nem normális,mit tudok tenni azon kívül, hogy hordom gyerekek közé? Meg nem óvodás



2022. szept. 23. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Felnőtt emberben is gyakori az ilyen.

Valószínűleg ha gyakrabban viszed, hozzászokik a helyzethez, és mindig kevesebb idő kell majd neki, hogy feloldódjon.

2022. szept. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Valószínűleg semmi baj nincs vele. Zárkózott típus, nehezen barátkozik.
2022. szept. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta, hogy nem normális? Vannak csendesebb, visszahúzódóbb típusú emberek, felnőttek között is. Ne csináljatok problémát belőle, inkább bátorítsátok a gyereket.
2022. szept. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Hogyne lenne normális, csomo gyereknek kell idő míg feloldódik


Hany éves?

2022. szept. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Aki azt mondta, hogy nem normális, az a nem normális. :-)

Még nem óvodás? Tehát 2,5-3 év körül van? Ennyi idős korban a gyerekek 80%-a olyan, mint a tiéd. Ha pedig előbb-utóbb feloldódik a társaságban, akkor meg végképp nincs vele semmi gond.

2022. szept. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
3 éves. Ped. Szakszolgalatnal egy pszichológus mondta, hogy ő még ilyen gyereket nem látott és ez nem normális.. Persze az egész olyan volt mint egy orvosi szoba és produkciót vártak tőle
2022. szept. 23. 12:56
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen gyereket még nem làtott, akkor biztos kevés gyereket làthatott koràbban.

A gyerek amúgy nem cirkuszi majom, nem kötelessége magàt produkàlni senki előtt.

2022. szept. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

6-ra:

Hát elég szomorú, hogy normál kétgyerekes szülőként nagyobb tapasztalatom van a gyerekek viselkedését illetően, mint neki. Én ui. már láttam ilyen gyereket, sőt az egyik gyerekünk szintén nagyjából ilyen volt.

2022. szept. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#2-es vagyok, azt hiszem, én is ilyen gyerek voltam.
2022. szept. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Pont most jöttünk haza orvosi vizsgálatról.

Az én csacsogós, huncut kisfiam megállt az ajtóban, megfagyott, nem beszélt, 30 perces vizsgálat volt, nem huncutkodott, óvatosan játszott az elé tett játékokkal.


Szerintem TELJESEN normális, hogy kell neki idő hogy feloldódjon. Itthon bezzeg a csillárról kell leszedni.

2022. szept. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!