Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam 2,5 éves elkezdtünk...

Kisfiam 2,5 éves elkezdtünk Babaúszásra járni.Ma volt a második alkalom ma nagyon nem tetszett neki 😒Később tetszeni fog neki?⬇️

Figyelt kérdés

Sosem voltunk eddig gondoltuk elkezdjük.mikor pár hónapos volt pont jött a covid minden zárva volt sajnos nem tudtunk menni.

Első alkalommal úgy nézett ki nem lesz gond volt pár dolog amit nem akart gondoltuk majd legközelebb...

Ma viszont mindere nem akarom ,kiakart jönni semmi nem volt jó neki.

Azt szeretném kérdezni,h.mi a tapasztalat? Lehet jobb? Vagy hagyjuk? Kicsit elkeseredtem de lehet én várok túl sokat,h.egyszerre megszeret mindent...Mi a tapasztalatotok,minden tippet ötletet szívesen veszek..


2022. szept. 26. 01:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én se erőltetném, még ha fontosnak is tartom az úszás elsajátítását.

Én kis koromtól kezdve imádtam a vizet, a 4 éves koromban kezdtek vinni szüleim úszásoktatásra.

Velem egyidős ismerős meg olyan 8-9 éves koráig nem szerette a vizet, nem érezte magát biztonságban, ha nem ért le a lába. Azóta meg már részt vett a Tihanyi-öböl átúszáson, szóval jó példa erre, hogy később is meg lehet tanulni úszni. Nem vagytok elkésve. :)

2022. szept. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen én már nem vinném babaúszásra. Várnék és menne normál vizes foglalkozásra, oktatásra, amikor már egyedül van a vízben, nem a szülővel kell bohóckodni. Sokkal olcsóbb, mint a babaúszásos téma, és jobban haladnak a gyerekek. Mi is voltunk már nagyobbként ilyen babaúszáson, annyi pénzt otthagytunk, de szerintem egy vicc volt az egész, mondjuk a gyerek élvezte. Egyszer meguntam, nem vettem bérletet, elvittem a helyi uszodába mikor indítottak ilyen csoportos foglalkozást 3.5 éves kortól és negyed áron a gyerekre sokkal több ragadt, nekem meg csak ülni kellett a padon és nézni, ahogy az oktató foglalkozik velük. Utána a gyerek is úgy nyilatkozott, hogy sokkal jobban szerette azt, mint a babauszodát és inkább oda akart járni megint.
2022. szept. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Szerencsére itt nem bérlet van alkalmanként kell fizetni.Igen megpróbáljuk aztán meglátjuk érdekes bármit mondok neki itthon a kádba olyan ügyesen csinálja de mikor ott vagyunk a nem akarom a kedvenc szava!😅

Most párommal area gondoltunk,h.külön elmegyünk egyik nap az uszodába igazából van minden kellékünk kipróbáljuk,h.ha csak mi vagyunk vele cainálja-e vagy sem.Eröltetni nem szeretnénk semmiképp.Szerettük volna vinni pár hónaposan csak sajna minden bezárt a covid miatt mire oda jutottunk,h.újra lehet eltelt sok idő.Pedig az lett volna a legjobb.2.alkalom volt persze mit várok minden új meg sosem voltunk így..Vasárnap lesz a következő meglátjuk.Így mikor mondom neki,h.szeretnél menni? Mondja,h.igen.Ott is olyan izgatott,de mikor jön a feladat na az nem tetszik...Köszi mindenkinek!🥰

2022. szept. 27. 00:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!