Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szorulásos 2 éves, ötletek...

Szorulásos 2 éves, ötletek esetleg?

Figyelt kérdés

Kislányom nagyon keményet, bogyósat kakil, és sokszor azt is nehezen. Ma annyira sírt, és annyira nem jött ki neki, hogy kapott egy glicerines kúpot, azzal sikerült végül. Ennyire durva még nem volt eddig, de simán van, hogy 2-3 napok kimaradnak, és erőlködés van.

Kimondottan jó étvágya van, és változatosan is eszik. Rost, gyümölcs, zöldség, minden van benne. Ezen kívül reggel és este 2,5-2,5 deci tejital, nap közben pedig vizet iszik, azt sem keveset.

Hozzáteszem, én is ilyen voltam sajnos kicsinek, nem tudom, számít-e... és oké, persze, van kúp, Laevolac szirup meg ki tudja még mik, de az lenne a cél, hogy el se jussunk odáig, hogy ezeket használni kelljen.

Valakinek van esetleg valami bevált inni-ennivaló, táplálékkiegészítő, akármi, ami segített?



2022. szept. 30. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Reggelire zabkása kislányomnál bevált. Esetleg szilvalekvárral még rásegíthetsz
2022. szept. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyeremeimen is a vastagon megkent szilvalekváros kenyér segített.
2022. szept. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy reggelit a bölcsiben kap (hétköznap), arra nincs ráhatásom. De esetleg vacsira megpróbálom ezeket, köszi az eddigi válaszokat.
2022. szept. 30. 21:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Reggel indulás előtt párszem aszalt szilva vagy egy kanál szilvalekvár, vagy beáztatott aszaltszilva leve, szerintem ha azt beadod és megkéred hogy kínálják vele reggeli előtt megteszik(g.nő vagyok),vagy azt adják egesz nap amíg el nem fogy mikor inni valót kapnak.
2022. szept. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy pár ml a laevolac szirupbol a gyümölcslebe, gyümölcspurebe, vagy csak ugy magában ha megeszi. Lehet próbálgatni hogy mi az a minimum adag ami még "sikert " ér el. És sok folyadék, rostos dolgok (gyumi, zöldség, főzelék)
2022. szept. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!