Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Olyan helyet keresek Budapeste...

Kinga8 kérdése:

Olyan helyet keresek Budapesten ahol olcsón lehetne játékokat venni?

Figyelt kérdés
A kislányom születésnapja lesz hamarosan és olyan helyet keresek ahol olcsón tudnék neki venni játékot ajándékba. Budapesten lakunk, esetleg valaki tudna olyan helyet ahol olcsón tudnék venni? Használt is tökéletes lenne. :) Sajnos új drága játékot nem tudunk venni. :(

2022. okt. 15. 12:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyere le a sasadi úti bolhapiacra vasárnap. Rengetegen vannak, minden nagyon olcsó, és sok a környékbeli jó kerületekből áruló emberke is, aki szinte új- új dolgokat árul fillérekért. Érdemes 8-ra(vagy előbb) menni, a jó holmikat elviszik az elején.
2022. okt. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kislányom első szülinapi ajándékait adományboltban vettem.500 Ft volt egy vízzel feltöthető jástzószőnyeg. 400 Ft volt egy formabedobó és újabb 500 Ft egy baba okostelefon. Nem voltak agyonhasználva és ebből csak egy dolognak örült szóval örülök hogy használtan vettem😅
2022. okt. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!