Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lehet ez? Két éves kisfiam...

Mi lehet ez? Két éves kisfiam mindkét kézfején vannak dudrok, pár napja fedeztük fel. Olyan mint egy pattanás, de mégsem, mert rendes bőrszínű, mintha fel lenne hólyagosodva a bőre!

Figyelt kérdés

Arra is gondoltunk,h mi van,ha atka a párnából,vagy paplanból,vagy a matracból.Teljesen kész vagyok.

szerintetek mi lehet?

Mikor kezd elmúlni,kicsit varras a közepe,a dudorba van egy varr pont.Lehet elkaparta,nem tudom.Ma reggelre megint vannak újak!

Segítsetek.Köszi


2010. szept. 28. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Vírusos szemölcs esetleg?
2010. szept. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is a szemölcsre tippelnék. Úgy tudom az nem múlik el, de le lehet szedetni, csak mindig előjönnek. Vidd orvoshoz a kicsidet, s ő megfogja pontosan mondani. :)
2010. szept. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Biztos vagyok benne,h ilyet már láttam rajta,egyszer-kétszer alig egy-két darabot,aztán eltűnt.Most megint van pár darab.Máshol nincs neki,csak a kézfején.

Megnézetem majd a dokival,de addig írhattok ha van ötletetek,addigis hátha megnyugszom... :S

2010. szept. 28. 10:48
 4/4 anonim ***** válasza:
A fiamnak is volt ilyen, kb 2 évesen. Doki nem tudott mondani rá semmit, a bőrgyógyász se, ilyen olyan kencékkel próbáltuk kezelni. Először a kézfején jött ki 2-3, viszketett is neki. Ott elmúlt, kijött a lábán. Aztán meg az arcán. Így vándorolt neki szépen. Lehet, hogy máshol is volt neki, már nem emlékszem, 7 éve volt. Aztán, ahogy jött, egyszer csak el is múlt. Azóta sincs neki(kop-kop).
2010. szept. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!