Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kom esztergom .Fejér megye,...

Kom esztergom .Fejér megye, Pest megye nyugati részén vagy belváros. Győr Moson megye keleti felén hol vannak jó gyerekprogramok játszóterek jatszohazak allatsimogatok kisvasút stb? Tudtok parat ?

Figyelt kérdés

4 éves gyerekethova érdemes venni?


A Győri a Pesti és a Veszprémi állatkertben már volt meg a tropicariumban .


Ha nagyobb lesz metrót is meg akarom neki mutatni . Biztos tetszene egy videki gyereknek ez nagyon új nekem is az volt


Vagy a Dunakanyari setahajozas majd ha újra jó idő lesz .


Túrázni meg nem akar sajnos .lány gyerek és ez még nem érdekli de ha valami visszi az igen.



2022. nov. 13. 12:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Gonyu voltam de csak a Dunárol láttam, ezt nemtudtam jó lehet nekünk.

Győrben amúgy van még 1 állatkert a kimba park ugyan olyan mint az állatkert?

2022. nov. 15. 12:59
 12/15 anonim ***** válasza:

Győr után van, toltestavan azt hiszem.

Elefantok vannak, mi voltunk. Egyszer oke6, de nem nagy szám.

2022. nov. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Meg ezzen a szlovák oldalon gondolkodom ha végre működne az új neszmelyi komp akor kb Ersekujvar 40 perc lenne tőlem

Ott is biztos vannak jó helyek és ott semmit nemismerek

2022. nov. 15. 13:45
 14/15 anonim ***** válasza:
13. na ott viszont szinte senki nem fog megszólalni magyarul. de nagyon angolul sem.
2022. nov. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Hát annyira bent már nem valószínű


Itt a határ mellet Komárno ban meg mi vagyunk többségben

Párszor atmentunk vásárolni tele volt magyarokkal szlovák szót nem halottam


De igazából nem baj mert úgyse nagyon haverkodom sehol se elmegyunk játszunk valahol aztán jovunk

2022. nov. 15. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!