Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más gyereke is többet alszik,...

Más gyereke is többet alszik, ha beteg?

Figyelt kérdés
Enyém most lázas, hány és hasmenése van, egész nap alszik, 24-ből 20 órát biztosan. Eddig ez nem volt jellemző, elég aktív gyerek egyébként.

2022. nov. 28. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Természetes dolog, néhány napik még el tarthat. Ha aggódsz, egyeztess az orvossal.


Arra azért figyelj, hogy megfelelő folyadékot és azért némi táplálékot is vigyen be. Illetve ha nagyon alszik, mellette nagyon magas a láza, ne adj isten nem is tudod ébreszteni, azonnal hívj mentőt.

2022. nov. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Egyetértek az előző kommentelővel. Teljesen normális, a szervezet nyilván megviselt, pihenésre van szüksége.
2022. nov. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, én még felnőttként is többet alszom az átlagosnál, ha beteg vagyok, gyerekeknél meg főleg jellemző. Azokra azért én is figyelnék, amiket az első is írt.
2022. nov. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
nálunk pont fordítva. ha lázas vagy akármi baja van, akkor nehezen, keveset és nyugtalanul alszik. 🙁
2022. nov. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze. A lányom 5 éves kora óta nem alszik ebéd után.

Most 6.5 éves. Ma 3 órát aludt 13:30-16:30-ig. Mert beteg.

2022. nov. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is ilyen. Onnan gyanítom először, hogy beteg, hogy extra sokat alszik.
2022. nov. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Persze, minden ember többet alszik ha beteg.
2022. nov. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám -18 hónapos most, -olyankor szinte nem is alszik, és nagyon sokszor ébred. Most is beteg volt, alig aludt(unk) valamit. De mivel láza nem volt, nem adtam neki gyógyszert. Aztán még a foga is elkezdett jönni, mutatta szegénykém hogy fáj. Arra még sose adtam neki semmit, de így együtt hogy fogzik meg beteg is, végül kapott fájdalom csillapítót. Attól végre kidőlt, és tudott aludni néhány órát egyhuzamban.
2022. nov. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!