Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az óvodásnak merevedése van a...

Az óvodásnak merevedése van a kisbabával való játék közben. Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

A fiam épphogy 4 éves. Van egy kishúga, féléves baba. Nem nagyon érdeklődik iránta, de néha játszik vele olyat, hogy ő a szörny, játékból a hátára borítja és megharapja az oldalát, hasát, homlokát vagy fülét, ezen a kicsi kacag. Aztán arrébb megy, visszajön, és megint "legyőzi". Észrevettem, hogy eközben a játék közben a fiúnak merevedése van. Először azt gondoltam, véletlen egybeesés, de többször is így volt, egyértelműen ez a játék hozza ki belőle.

Természetesen fogalma sincs a szexről vagy szexualitásról, még nem tudja, mit lehet csinálni a fütyijével pisilésen kívül. Szóval nem hinném, hogy olyanfajta hatással lenne rá ez a játék, de nem tudom, hogy akkor mi az isten ez, és teljesen lesokkolt. Velünk is szokott ilyesmit játszani (ott mi vagyunk a szörnyek), olyankor visít, kacag, nincs semmi a fütyijével, de mikor ő játszik a babával, akkor csak viszonylag komoly képpel, álló cerkával játssza a játékot. Ahogy érzi, hogy feláll, oda-odateszi a kezét. Kiborító. Eddig azt hittem, lesz majd 1 vagy 2 olyan év is, amikor még együtt fürödhetnek, mert még olyan kicsik lesznek mindketten, de mostmár kezdek attól is félni, hogy egyszer játszani hagyjam őket kettesben.

Túlpánikolom? Sosem volt a családban kisfiú, egyáltalán nem értem ezeket a fütyi-dolgokat, én csak szexhez kapcsolódóan találkoztam vele. Kivagyok tőle, hogy egy ilyen kicsi gyereknek is mindenfélétől feláll, mert nem nagyon tudom a merevedést másképp értelmezni, és ettől a fenti esettől már konkrétan hideglelést kaptam.

A férjem nem emlékszik az ilyen kicsi korára, későbbről is csak arra, hogy fürdés közben ő is az álló fütyijét babrálta, de mondjuk az önkielégítést így is csak 10 éves kora után fedezte fel. A gyereknél ezt ő sem érti, ő is csak azt mondja, hogy pfuj, bizarr.

Szóval ez most gáz vagy nem, vagy mi ez? Másnál volt hasonló? Hogy kéne erre reagálnom? Mentsetek meg! 😵‍💫😣



2022. dec. 21. 13:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
67%
2 fiam van, naponta többször volt merevedésük, a kicsinek még most is, játék közben, ha pisilnien kell stb. Hidd el, nem a hugi miatt. Nem kell félned. Nemsokára jön az a korszak, hogy egy csókot undorítónak talál, sz9val nem fogja molesztálni a kicsit és ne is gondolj ilyenekre, nehogy a fiad ebből valamit is megérezzen
2022. dec. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Ők még nincsenek tisztában mi az a szexualis inger. Ebbe csak te mint felnott látsz többet bele.
2022. dec. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
86%
Ennél csak az lenne a rosszabb, ha nem lenne merevedése. Örülj neki, hogy nincs ilyen gondja.
2022. dec. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Én komolyan nem értelek... te magad írod, hogy tudod, hogy ennyi idősen ennek nincs köze a szexualitáshoz, mégis azon aggódsz, hogy hagyd őket kettesben meg hogy fognak együtt fürdeni...

Vagy kezdj el olvasgatni a témában vagy keress fel pszichológust. És ez a férjedre is ráférne ugyanis semmi bizarr nincs benne.


Az én fiam pl elalvás előtt rendszeresen nyugtatja azzal magát, hogy "nyomkodja a kukacát", ezt ő hívja így. Sőt a minap épp az ovis karácsonyi ünnepség síri csendjèben szólalt meg, hogy "anya egy kicsit felállt a kukacom". Magamban jót röhögtem, mert jobbkor nem is tehette volna ezt a hangos felfedezést..😅 Egyébként pedig megkérdeztem kell-e neki pisilni.


Ebből nem szabad ügyet csinálni, mert szuper jó szorongásokat lehet bennük elültetni. Épp olyan természetes ez, minthogy megèhezik, vagy pisil.

2022. dec. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
60%

Teljesen normális a kérdező. Magadra gondolj kicsit vissza, nekem pl akkor volt "beindulás" érzésem, mikor fel kellett másznom a kötélen, vagy mikor majdnem leestem és kapaszkodva kellett tartanom magam. Meg akkor is néha, ha én voltam az áldozat valami játékban, de ja, felelésnél is volt ilyen.


Izgalmi helyzetben van, bár az beszédes, hogy azt nem így éli meg, hogyha ő az áldozat, valószínűleg dominánsabb kissrác lesz. Ennél több nem fog benne felmerülni, de biztos nem fogja összekapcsolni az érzést a hugival, én pl egy srácra sem emlékszem, aki kergetett és jó érzésem volt tőle, csak a helyzetre emlékszem, az érzés magamnak tulajdonítottam, személyesnek éltem meg, de mesés élményre igen, a hercegnő és a koboldban már össze tudtam kapcsolni, hogy tetszik nekem, mikor a kobold elragadja a hercegnőt 5-10 éves koromban, mondjuk akkor se a kobold vonzott, hanem a helyzet:)


Ha kicsit mélyebbre turkálsz, valami hasonlót te is fogsz találni biztosan, nem a másikhoz kötjük, hanem helyzethez, még mi, nők is.

2022. dec. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
72%
Nem olvastam el minden választ, ha esetleg nem említette még senki, kedves kérdező, a kisfiú babáknak is szokott lenni merevedése. Baba korában nem tűnt fel? Ne hari... De ez természetes. A merevedést nem csak szexuális izgalom váltja ki, ezer féle testműködésünk van, vérnyomásváltozás, stb.
2022. dec. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Jajj és mi lesz, majd ha együtt fürdenek? Gondolom összedől a világ, ha a kislány meglát egy merev kis kukacot. :D


Nyugi, majd a kislány megállapítja, hogy ilyen is van. Talán még meg is fogja, kapaszkodásképpen, hogy el ne essen a fürdőkádban.


Ezekkel a ki nem nőtt szexuális frusztráclióiddal jó úton vagy, hogy szexuális nyomoroncot csinálj a fiadból...

2023. jan. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!