Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy telnek a napok óvodás...

Hogy telnek a napok óvodás gyerekkel ha csak január 9-én megy oviba?

Figyelt kérdés
Enyém már most unatkozik, pedig sok játékot kapott..
2022. dec. 27. 13:35
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
79%

8 és 5 évesek a gyerekek és eszünkben sincs egész nap szórakoztatni őket (általában sem, így remekül megtanultak egyedül vagy együtt játszani).

A szünetben társasozunk, kártyázunk, pingpongozunk velük 1-2 órát naponta, a többi időben játszanak nyugiban.

Évközben annyi dolguk van, hogy kifejezetten élvezik, hogy van idejük a játékaikra.

2022. dec. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
81%
Egy lányom van, 5 és fél éves, sokat unatkozik. Vagy játszok vele, vagy szeret egy benti hintaagyban hintazni, úgy tettük fel, hogy ülni lehet benne, ez a kedvence, 30 percekre lefoglalja. És mesét is néz. De ma az unokatesoinal voltunk. Mindennap megyünk játszótérre, vagy játszóházba. Kicsi a lakás és kell, hogy mozogjon.
2022. dec. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
21%
Nekem egyik sem akar egyedül jatszani, egyutt nem tudnak , a kicsi (3) rombol. A nagy ordit (9) nem adja a jatekot. Felrugjak egymaset. Harc van, verekednek, a kicsi bottal,targyakkal tamad, ugye erofolenyben van a nagylany. Ez megy egesz nap. A kicsi mire elalszik, jon a nagy, es mar se kedvem,se turelmem. En elfaradtam. A nagylannyal hat evig ültem a szonyegen. Nekem eleg volt. Gyerek játszon a gyerekkel, nekem ez büntetés, a vegletekig faraszt. Mindegyik csak iranyit,parancsolgat. Az se mindegy mit teszek,hogy tolom,mit mondok. Igy kinek van kedve jatszani. Raadasul mindegyik engem akar maganak,rajtam is osszevesznek, mindenbol ketto kene, de nem egy korosztaly, nem vehetek ket tarsast, mindenbol kettot. En megoruluk toluk. A kislanyom evekig nyuzott a teso miatt, utana meg most utalja meg minek kellett.
2022. dec. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Nekem se lesz már több gyerekem az tuti, elég volt ez egyszer. Mindenki azt mondja kell a tesó meg akkor nem unatkozna, de 6 vagy több év korkülönbség már nem jó. Köztem és tesóm közt is 7 év van, néha legózott velem mikor már sírva könyörögtem, de ennyi
2022. dec. 27. 17:58
 15/41 A kérdező kommentje:
Amúgy szerencsére nem hajtja a fiam a tesót amúgy sőt azt mondja nem akar, szerencsére
2022. dec. 27. 18:01
 16/41 anonim ***** válasza:
76%

Ott màr komoly gond van, ha valaki tesót szül, mert a "nagy" azért nyúzza 🤦

Nem neki szülted, magadnak, nekik nem kötelességük egymást lekötni.

2022. dec. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak azert. En szerettem volna ujra babazni. De egy evig nyaggatott, neki miert nincs, es mikor itt van, akkor meg uti veri...
2022. dec. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
48%
Unalmasan. Ráadásul szünet előtt beteg volt 2 hétig. Most remekül van,de ugy számolom,a januar 9.-ei héten épp időszerű lesz a következő betegség :D
2022. dec. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
62%

Olyan elszomorító ezt olvasni, mikor azt írjátok, hogy utáltok a gyerekeitekkel játszani :(((


De basszus, ők nem egy bútordarab, amit hazahoztam beteszek egy sarokba azt jó van


Itt a szünet, pláne aki otthon tud lenni szabadságon, miért nem tudja élvezni az együtt töltött időt???-nem kell rohanni, nem kell tanulni


Jó esetben karácsony elött mindenki kitakarított, így max egy kis rendrakás, felmosás és lehet egymásra figyelni, együtt lenni.

2022. dec. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
21%
Hat 150 nm t rendben tartani,+udvar+kutya+fozes. Minden nap mosok, teregetek,vasalok,mosogatogep is tele. Egész napos melo..de ha jonne szakács+bejarono, biztos raernek a szonyegen ucsorogni. Amugy meg jatszon a gyerekkel a gyerek. En nem vagyok a jatszopajtasa, sem a szorakoztato center 0/24 ben, mert azt szeretnèk. Besokalltam. 9 eve csinálom, nekem most volt eleg.
2022. dec. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!