Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülők! Ha egy jó ismerősötök,...

Szülők! Ha egy jó ismerősötök, pl kolléga, kolléganő vagy régi barát arra kérne titeket, hogy had ölelje meg a gyermeketeket vagy had fogja meg a kezét, a karját vagy vállát, mit reagálnátok? Többi lent

Figyelt kérdés
Ha ezt azzal indokolná, hogy szeretné tanulmányozni ezeket a dolgokat puszta kíváncsiságból. Hány éves korától

2023. febr. 9. 19:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Tanulmányozhatja az ajtón a kilincset hogy nyílik kifelé
2023. febr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%

Nem engedném. A gyerekem nem egy plüssmaci, amit bárki kedvére ölelgethet. Ha a gyermek szeretné, az más, de erre nem vennék mérget.

Neked meg elpofáztuk már sokszor, hogy hagyd békén mások gyerekeit, inkább keress pszichológust.

2023. febr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez beteg és/vagy kamu kérdés.

Ölelkezni szeretetből szokás. Ha nincsenek olyan kapcsolatban nyilván nem engedném meg a gyerek se akarná.

2023. febr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Én arra gondoltam hogy egyáltalán megkérdeznétek e a gyereket.

2

Ez a dolog velem történt, engem kérdezett meg egy ismerősöm, azért írtam ki a kérdést barátom. Kérdezz mielőtt ítélkeznél.

2023. febr. 9. 20:27
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Mia... Én a vastag betűs kérdésre azt írtam volna, hogy persze. Ha a gyerekem már tud annyira beszélni, hogy nemet mondjon, ha nem akarna, akkor "rájuk hagynám", az ő dolguk.


De az, hogy kísérletezzen a gyerekemmel, ráadásul ez ilyen fogdosós kísérlet... Na hagyjon engem békén ezzel mindenki!

2023. febr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

5

Ja, ha nem írom oda a kíváncsiságot, rögtön pedofilt kiáltotok rám. Rám, mikor pont engem kérdezett meg az az ismerősöm. Na mindegy.

2023. febr. 9. 20:40
 7/22 anonim ***** válasza:
78%

Másold be, hol írtam azt, hogy bárki pedofil lenne a sztoriban. A fogdosás nem szigorúan egyenlő a punci/kuki/cici/pocak simivel. Az érintés egy intim dolog, bizalmat, szeretetet, megnyugvást adunk át vele. Nekem komolyabb, érzelmi alapú indok kell ahhoz, hogy megöleljenek engem vagy a gyerekemet. Ha a kolléga szeret engem, szeretik, de legalább kedvelik egymást a gyerekkel, tartotta esetleg baba korában, akkor hajrá. Ott a bizalom, ott az érzelmi alap, a gyerek eldöntheti, hogy szeretné - e vagy sem. Mint írtam, ez rendben.


De hogy bizalomból, kíváncsiságból lépje át a gyerek határait, azt nem szeretném hagyni, köszi. Érző, élő lény, nem használjuk őt arra, amire nekünk kényünk és kedvünk van.

2023. febr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

7

Ebben teljesen igazad van, de akkor most te másold be, hol írtam azt, hogy te mondtál volna pedofilt. Jó, a t/2 lehet hibás volt, akkor írom t/3-ban.

2023. febr. 9. 20:57
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mind1, hogy te akarod vagy a tiéddel akarják. Arra voltál kíváncsi, hogy mit reagálnék. Ezt. Nemet mondanék, ezért. 🤷🏻‍♀️
2023. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
8 - "kiáltotok rám", ebbe én is beletartozom. :) És elsősorban én, mert nekem lett címezve.
2023. febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!