Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam megvan fázva, estére...

Kisfiam megvan fázva, estére elkezdett a füle is fájni, adtam neki fájdalom csillapítót,és melegitjük a fülét. Milyen fül cseppet ajánlotok? 5 éves

Figyelt kérdés
2023. febr. 9. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
A tarkójára köss pamutzokniba melegített sót.
2023. febr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Otipax fülcsepp, napi 2*1 csepp. Mi ezt használjuk a lányomnál, és mivel nekem is folyton a fülemre megy a megfázás, ên is ebből cseppentek, de többet. Általában 2-3 nap után jobb lesz.
2023. febr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ... nem minden fülfájást szabad melegíteni pl. Dokit javaslok.
2023. febr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Nekünk ügyelet a melegítést és a fájdalomcsillapítást ajánlotta.Cseppet nem.

Viszont nézzél bele a szájába(nálunk kiderült ,hogy a fülfájás igazából a fogfájással egyenlő) bújnak a hátsó csontfogak és az sugárzott ki neki a fülére.(ugyancsak 5 múlt)

2023. febr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

Nálunk gyógyszeres gézcsíkot tesznek a gyerek fülébe a fülészeten. Plusz kap fülcseppet is.

A melegítés és a só jó. Csak nehogy megégjen!!

2023. febr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
A fiam is 5 és neki is ellen fáj a füle. Mi elhittük a fül -orr-gegere. Antibiotikumot és fájdalomcsillapítót meg orrcseppet kapott. Fulcseppet nem
2023. febr. 10. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

na én tényleg nem tudok írni 😂🤦

vagy a telefonom nem tud.. szóval "éppen".. és "elvittük".. ezt szerettem vna írni

2023. febr. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Azonnal orvos. A lányommal is így volt, melegítettem neki sóval töltött párnát. De utólag mondta az orvos, hogy azt sem kellett volna, mert lázasan nem szabad használni. Fülgyulladása volt, kapott antibiotikumot és orrcseppet.
2023. febr. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!