Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel szeret játszani 2 -2,5...

Mivel szeret játszani 2 -2,5 év körüli kisgyereketek? Mi köti le legjobban?

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kérdés, mert szinte minden csak 2 percig érdekli. Ha leülök mellé játszani, akkor persze sokkal jobb. Nagyon szeret főzőcskézni, duplo-t építeni, mesét olvastatni, nézegetni. De ezekhez kellek én is. Viszont amit egyedül is hajlandó legalább egy negyed órát csinálni, az a kirakózás, vettünk neki pár darab fa puzzle-t (kb. 10 darabosak), azokat imádja. Na és persze a játszótérnél nincs jobb hely.
2010. okt. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

na igen, a játszótér....nálunk is az a menő, csak azt nem tudom bevinni a lakásba :D

igazából ötleteket gyűjtök neki szülinapra, karácsonyra, majdnem egybeesik nálunk a kettő. :)

2010. okt. 5. 14:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 2 éves, szeret autózni ,építeni, fa kirakózni és nézegetni a mesekönyveket. Most kapott járműves nyomdát ,még nem próbáltuk ki ,de kíváncsi leszek ,mennyire érdekli.
2010. okt. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Babakonyha tuti nyerő. Gyurmázás (most sütött nekem tortát), kirakó (2 év körül még ezek a berakós kirakók, 2,5 évtől már a kirakózott a 12-16 db-os puzzlével is).Könyvnézegetés minden mennyiségben, és mivel leány a lelkem a baba+babakocsi+hordozó+babaágy és mindenféle kiegészítő hozzá. Most közel a háromhoz kezdik érdekelni a lovacskák is (a nővére fertőzte meg vele).
2010. okt. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Várat épít kockákból lerombolja, majd tornyot épít. Szeret olvasni, elmeséli mi van a könyvben. Szeret tévét nézni, de még mindig csak Bebe-t. Játszik babával-babkocsival, pelenkázza, öltözteti, vetkőzteti, eteti. Most én is konyhát akarok neki venni. Szereti a zenélő dolgokat, a játéktelefont. De ő már elvan játék nélkül is, be nem áll a lszája, beszél egész nap.
2010. okt. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló!

Én is babakonyhát szeretnék venni 2.5éves kislányomnak.Kinézted már,hogy hol és milyen konyhát veszel neki?

Válaszod előre is köszönöm.

Bocsánat az offért!

2010. okt. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a LEGO DUPLO a nyerő most! (2 éves)
2010. okt. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Autó (csak strapabíró legyen, mert két perc alatt szétszedi darabjaira), építőkocka (dupló és fa egyaránt), kavicsok, játszótér (a szülinapjára triciklit kapott és kis műanyag csúszdát, ez utóbbi a lakásban is használható).

mondóka, mese, dal, állatos képek, mesefilmek (toy strory, jégkorszak)

Nem szívesen kapcsolom be neki a tv-t, de elég sokszor igényli.

Szeret rajzolni is, de ilyenkor ott kell, hogy üljek vele.

Főzős játékok - edények

2010. okt. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Andon válasza:
Az én fiam még nem volt két éves, amikor első duplóját megkapta, mint hamarosan kiderült szerelem első látásra! Most már legóban utazik (5 éves). Ötletek: [link]
2011. júl. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!