Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A másfél éves gyermeketek...

A másfél éves gyermeketek milyen magas és hány kg? Vagy ha elmúlt másfél éves, akkor ennyi idősen mennyi volt?

Figyelt kérdés
A kisfiam 85 cm és 10,5 kg, de minden egyes alkalommal azt mondja a védőnőnk, hogy kicsit sovány. Valóban hosszú kisfiúcska, de nem gondolnám annyira soványnak. Normálisan eszik, napi 5x, szokott nasizni is, de szerintem ő ilyen alkat. Nagyon sokat mozog, aktív gyerkőc. Most minden hónapban mérésre kell járnunk emiatt. Szerintetek is baj lehet? Kicsit aggódom.

2023. febr. 26. 10:46
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Szerintem is túlzás a havi ellenőrzés, de nem tudok mit csinálni, muszáj járnunk.


Nem igazán tudom, hogy mit kellene változtatnunk azon, hogy egy kicsit hízzon. Igazából nem szeretnék erre rástresszelni, mert szerintem minden rendben a gyerkőccel.

2023. febr. 27. 10:10
 12/12 anonim ***** válasza:

Javaslom a leszarom tablettát!

Most "hízlalod", kamaszkorában meg foghatod fogyókúrára. Nem jó beleavatkozni. Most még tudja jól, hogy mennyit kell ennie, nem kell piszkálni.

Mindkét gyerekem vékony és makkegészséges. Én is ilyen voltam, mindig el volt ájulva a védőnő, iskolaorvos, hogy "jaj, betegesen vékony".

Jelentem, kinőttem. Most épp a felesleggel küzdök

2023. febr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!