Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagy gond ha sok tejterméket...

Nagy gond ha sok tejterméket eszik 2 év körüli kisgyermek? Mennyit szabad nekik kb?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:

A lányom is csak azt ette ezerrel szinte. Mindent imád: sajt, kefír, gyümölcsjoghurt, tejföl, stb.

És sajnos a télen tejallergiás is lett. Én szerintem túl sok volt neki. Le kellett állni egy pár hónapra teljesen mindennel, most már kap néha sajtot, ezt-azt. És nincs egyenlőre tünete.

Tehát nálunk nem volt jóa sok. De minden gyerek más.

2010. okt. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia,


nálunk a tej az befutó ilyen téren!! egy litert is meginna, ha hagynánk. de mivel én is attól tartok, hogy esetleg túl sok lesz neki igy napi 2x kap 2,5 dl. mellette azért heti 2-3x joghurt,sajt,krémtúró.


Ági

2010. okt. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!