Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van 2 fiam, 3 és 4 évesek....

Van 2 fiam, 3 és 4 évesek. Múltkor közölték, hogy éjjel nem kérnek pelust. 8-10 napig nem pisiltek be, mindenki szép száraz volt reggel, pedig nem lettek felkeltve pisilni. De azóta újra úsznak éjszaka. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Igyekszem megpisiltetni őket, mikor felébredek. De még így is. Hogy lehet ez? Van valami szabály, mennyit ihatnak délután? Este 8 fekszenek.
2023. ápr. 8. 02:41
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Úgy, hogy még nem érettek. 5 éves korig kell megjelennie annak a hormonnak, ami szabályozza az ágytisztaságot.

Nem az elfogyasztott folyadék számít. Mindkét gyerekem vízivással zárja az estét, utána mennek lefeküdni. Az egyik 2 pohárral megiszik, a kisebb 1-et, mégse pisilnek be.

2023. ápr. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk 3 évesen szobatiszta lett estére is. Aztán lett egy visszaesés. Kezdte az ovit, onnan 1 hónapig minden éjjel bepisilt.

Moat 4 éves, úgy 2havonta még mindig van 1-1 éjszaka amikor becsurog.

2023. ápr. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Lányom csak akkor pisil be éjjel ha többet ivott napközben, nemcsak az esti ivás számít.
2023. ápr. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
3, te is bepisilsz, ha többet iszol?
2023. ápr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
4 De okos vagy. Egy felnottnel már kialakult az, hogy éjjel felebred és kimegy pisilni. A lanyomnal ez még nem alakult ki, de ha keveset iszik napközben, akkor nem pisil be éjjel, ha sokat akkor pedig bepisil.
2023. ápr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

5, igen, mert 5 éves korig alakul ki. Ha addig sem, akkor orvosi eset. DE addig se az a megoldás, hogy akkor nem adok neki inni vagy kevesebbet, hadd száradjon ki.. 🤦

Hanem elfogadod és pelenkazod vagy mosol, mosol.

2023. ápr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
6 Most komolyan kérdezem, hol írtam én azt, hogy nem adok neki inni? Nem baj ha fantazialsz. De ne már az én válaszom alatt.
2023. ápr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7, nekem nagyon úgy tűnik, hogy a kérdező számít valami ilyen megoldásra a kivárás helyett, hisz ő kérdezi, hogy mennyi vizet adjon, hogy ne legyen baleset....
2023. ápr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!