Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák,? Az van, hogy a 2...

Anyukák,? Az van, hogy a 2 éves kislányom a héten szerdán hagyta abba az augmentint, és csütörtökre megint náthás lett. Vettem oscillococsilumot, meg kap béres cseppet, lándzsás utifüvet mert köhög is, de már antibiotikumot nem kaphat!

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne is hagyd, hogy adjanak neki! Csak rongálja az egyébként még tökéletes szervezetét.

A homeós gyógyszerek jók, s jók a gyógyfüvek is, méz is, gyümölcs is. Mindent tökéletesen csinálsz, szerintem. :)

2010. okt. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi.mert nem szeretném gyogyszerrel tömni,de szerintem veszek cebin szirupot:)
2010. okt. 9. 11:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nem akarlak megijeszteni, de én elvinném orvoshoz ismét. Tavaly egy hónapig kínlódtunk mi is. Egyik náthából a másikba, egyik köhögés a másik után. szépen ráment a fülére( én is otthon kúráltam, ilyen-olyan gyógynövényes mindenfélével). kiderült, hogy meg van nagyobbodva az orrmandulája, az okozza az egész kalamajkát. kapott rá gyógyszert(nem antibiotikumot) és orrspray-t. 3 nap alatt rendbe hozta. Ja, nem volt szükség semmilyen plusz kezelésre, műtétre, semmire. Jobbulást nektek!
2010. okt. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
uh!Hát lehet ha holnapra nem lessz jobban viszem az ügyeletre!köszi szépen.
2010. okt. 9. 15:43
 5/6 anonim ***** válasza:

no, mi újság? jobban vagytok?

dokihoz mentetek végül?

2010. okt. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia már "jobban"lekopogom:)Még egy kicsit folyik az orra,meg zsirozom a testét.
2010. okt. 10. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!