Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Majdnem 9 éves gyereknek...

Majdnem 9 éves gyereknek vennétek mèg duplo sínt? Vagy már túl öregnek èreznètek hozzá?

Figyelt kérdés

Nàlunk már szóba jött, hogy mit kèr karàcsonyra. (Nyàron szoktam megvenni olcsòn ebayen a holmikat) Elèg nagy duplo vonat- és sínkèszlete van màr, sokat jàtszik vele. És azt mondta, karàcsonyra kèr mèg hozzá.

Egyik felem megvennè, ő kèrte, ès a meglèvő kèszletet is hasznàlja.

Viszont lassan ,,jó lenne" sima lego vonatokra vàltani, de brutàlis àruk van.

Nem tudom meddig ,,èrdemes" a duplo kèszletet növelni.


2023. máj. 1. 21:15
A kérdező szavazást indított:
Duplot venném meg
Inkàbb legot vennèk
Màs màrkàjú, de nagyobbaknak való kèszletet vennèk
26 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő kéri, akkor igen, vennék.
2023. máj. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Dupló? 3 évesen játszanak duplóval.
2023. máj. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem is már inkább a sima lego kell. Iskola előtt jól fejleszti a finommotorikat. Mondjuk ő már idősebb, nem szoktak ennyi idősen duplozni, de ha ezt szereti lehet megvenném.
2023. máj. 2. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
5-6 éves kortól már lehet sima Legot venni. Mutass neki olyant, hátha megtetszik neki vmelyik. Persze ha mindenképpen a Duplohoz ragaszkodik, akkor legyen az, de karácsony még messze van, addig simán változhat a véleménye. Amúgy a Duplo sem olcsóbb, mint a sima.
2023. máj. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

3,5 éves fiam sima legoval jatszik már egy ideje.. Nagyon ügyesen osszerakja leírás alapján és fantaziabol valtoztat is rajta utána, én már nem vennék neki.

Viszont ha a tiéd ezt szereti és ő kéri vennék. Max mellé egyszerűbb legot hogy rákapjon.

2023. máj. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A fiaink simán játszanak duploval is. Szerencsére kompatibilis a lego-val, tehát nálunk vegyesen használják. Én a piacon a mai napig szoktam venni duplo-t is, mert az erődök falának építésére azt szeretik használni...

A múltkor jót derültem azon, hogy a nagynak már csak duplo ló jutott és közölte, hogy az övé muraközi...

Én megvenném neki a duplo vonatot, ha azt kéri. Az ajándéknak az a lényege, hogy a megajándékozott örüljön neki és nem az, hogy szerintem mi lenne neki való, főleg, ha még a véleményét is kikérem az ajándékához...

2023. máj. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt szeretne megvenném, bár én az akkor 3 évesemnek vettem Karácsonyra duplo vonatot, 5 és 10 evesek voltak amikor lego vonatot kaptak.
2023. máj. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!