Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért hagyják a kisgyerekeket,...

Miért hagyják a kisgyerekeket,akár babákat is maszatosan? A saját gyerekét miért hagyja egy szülő így?

Figyelt kérdés

Egy felnőtt se megy úgy sehová.

Vagy a gyereknek mindegy ,nem érdekli.



2023. máj. 6. 18:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Miért lett eltávolítva a válaszom? Az égvilágon semmi rosszat nem írtam, csak hogy ha koszol, a folyamat végén törlöm meg, közben nem törölgetem.
2023. máj. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
65%
Hát ez nem úgy működik, hogy úgy indul el vele otthonról az anyuka (bár nálam már ez is előfordult, amikor próbálkoztam letörölni, de akkora földönfetrengős történet lett belőle, hogy inkább elengedtem a témát). Hanem útközben maszatos/koszos lesz. Az én gyerekem jelenleg utálja, ha törölgetem a száját illetve nem is akartam az állandó törölgetésre szoktatni, hogy utána minden kis koszért hiszti legyen. Általában van nálam víz plusz pelus, de ha nincs, akkor úgy marad, amíg hazaérünk. Én a popsitörlővel való arctörölgetéstől futok ki a világból. 🙂
2023. máj. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Tiszta arccal indulunk otthonról és játék közben összekoszolja, nem fogom törölgetni majd ha haza indulunk. De volt már olyan hogy az oviba mentünk és nem volt nálam nedves törlő, mert a munkába nem szoktam vinni. A gyereknek adott az apja egy vajaskekszet hogy menet közben majszolja és mire beértünk full nyálban ázott keksz lett az arca. Ez van.
2023. máj. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%
1! Az enyém is eltűnt... xd... röhögj rajta egyet. Az igazságot,hogy kikre jellemző ez,úgy látszik, nem lehet megírni.
2023. máj. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
A popsitörlővel mi a baj? 😅 Nekünk 99% vizes van, mindig azzal szoktam törölni.
2023. máj. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk ha sarazik vagy fagyit eszik közben törölgesse aki ráér. Ha meg megyünk haza, befejezte megtörlöm. Amúgy téged miért zavar ennyire más gyereke?
2023. máj. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

:) általában az én gyerekeim olyan mocskosak, mint a kocák.


Tisztán megyünk ki aztán retkesen jönnek haza... itthon van kád, víz, tusfürdő és tiszta ruha. Ha itthon keni ki magát akkor én általában át szoktam őket öltöztetni és le is szoktam őket törölni, de én sem törölgetem játék közben vagy evés közben, csak utána.

2023. máj. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
43%
Nem a nedvestörlővel van bajom, hanem konkrétan a popsitörlővel, az illatosítottal.De ez csak az én heppem, más meg a koszos kéztől/arctól kap agybajt 😂 Mondjuk kérdést még nem írtam ki evvel kapcsolatban, de lehet, ha olyan idegállapotba kerülök, akkor megteszem. 😂
2023. máj. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
66%
meg jó, hogy van illatmentes.. de hát ott a zsepike.. anyuka jó nagyot belekop aztán a nyálas zsepivel le lehet bármit törölni 🤮🤮🤮 Na.. én ettől hányok..
2023. máj. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%
Jaa, azt hittem, hogy gusztustalan ugyanazzal törölni az arcát, mint a popsiját. :D Nehogy itt hülyének nézzen mindenki, mert nem tudok róla, hogy ilyet nem illik. Nekünk popsira is csak a vizes vált be, minden más kicsípte, akármilyen szenzitív volt. #5
2023. máj. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!