Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más szülő is tapasztalt...

Más szülő is tapasztalt ilyet? Apukák véleményére vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés
Van egy 4 éves kislányunk. Mostanában nem akar a társaságomban lenni. Ha megyünk, akkor a kezét kirázza az enyémből és inkább az anyjához megy. Folyton az anyját hívja magához.
2023. máj. 10. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocs. Nő vagyok.

Nálunk pont fordítva van. Kisfiam nagyon apás. Az ő kezét fogja, ha sétálunk és minden mást is vele akar csinálni. Persze csak akkor, ha apa itthon van. Amúgy én is jó vagyok.

Teljesen oké ez így.

2023. máj. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is nő vagyok. Bár az én lányom még csak 3 lesz, de most éli matrica korszakát. Hiába van 30 centire az apja, akkor is "anya jöööön". Kimennek hintázni, 5 perc múlva anya, anyaaaa. Ha a konyhában vagyok, ő bent a szobában játszik az apjával, akkor 5 percenként megjelenik, hogy megvagyok-e még. Szerintem normális. Ettől még nem szeret kevésbé.
2023. máj. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne képzelj bele semmit.
2023. máj. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normalis, vannak ilyen idoszakok minden gyereknel, semmit nem jelent.
2023. máj. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normalis, mindket gyerekunknel ez van/volt. Meg akar 7 evesen is szamithatsz ilyenre, de akkorra azert mar ritkulni fog.
2023. máj. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!