Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hányszor hányt a gyereketek 3...

Hányszor hányt a gyereketek 3 éves koráig? És miért?

Figyelt kérdés
Enyém egyszer volt 1 éves kora előtt ilyen beteg, akkor sokszor hányt, egyszer 2,5 évesen túl sokat evett és ugrándozott, illetve most egy hete volt megint beteg.

2023. máj. 29. 13:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Komolyan van olyan, aki szamolja? Az enyém szalmonella lett 2 évesen. Nem tudom hányszor hányt.
2023. máj. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

Ha hiszed ha nem, nem számoltam. Miért kellett volna?!

Miért hányt? Mert kellett neki 🤦‍♀️

2023. máj. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

6 éves koráig 5x voltam vele kórházban hányás-hasmenés miatt. Ő,ha elkapja,10 hányással kezd. Rögtön infúzió. És 1 hét kórház. Sajnos.

Nem kaphatott rota elleni oltást. Meg is van az eredménye.

2023. máj. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Még nem hányt. 2 éves.
2023. máj. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
3 éves kora előtt egyszer volt hanyos betegsége, azóta többször mióta óvodás. Sose számoltam hányszor, ő ezeket aránylag könnyen elkapja pedig amúgy nem beteges.
2023. máj. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

Ha a csecsemőkori refluxot nem számítjuk hányásnak (amúgy az, napi 100-szor telibe az egész lakást), akkor a lányom nem hányt 3 éves koráig. 4,5 évesen hozta haza az oviból a hányás-hasmenést.

Öccse akkor volt kereken 1 éves, neki az volt az egyetlen hányós időszaka 3 éves kora alatt.

2023. máj. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Erősen refluxos volt a fiam. 1 éves kora körül kapott paradicsomos krumplit, este kihányta az összeset. Azóta sem nagyon eszi a paradicsomos ételeket. Búzaallergiás, 1,5 évesen a nagyi elvitte mondókázni a babaklubba és a foglalkozás végén főzőtt lisztes gyurmával játszottak, persze éppen fogzott és a keze folyamatosan a szájában volt gyurmázás közben. Estére sugárban hányás lett a vége. Konkrétan betegség miatt még nem hányt.
2023. máj. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Egyetlen egyszer. Minden nap adtam neki a D vitamin cseppet és egyszer csak visszaöklendezte. De azt hittem,az csak sima öklendezés. Ez így ment pár napig,aztán már hányt tőle. Akkor leálltunk vele egy időre. Aztán cseppet azóra se kapott,inkább rágótablettát. Már 7 eves,azóra nem hányt.
2023. máj. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Egyszer se. Esetében először 7 évesen hányt.
2023. máj. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%

Két éves volt, amikor elkaptuk a Covidot, úgy jött ki rajta, hogy este 6-kor egyszercsak elaludt, áttettem az ágyba és már éreztem, hogy nagyon meleg. Két óra múlva kicsit öklendezve kelt, majd nagyon sírt, felültettem és telibe hányt. Utána már egyszer sem hányt szerencsére, csak három napig láz/hőemelkedés volt. (Mi betegek voltunk, csináltunk tesztet, azért tudjuk, hogy covid volt, meg mindenkin átment a babamama klubban).

Azóta nem hányt, 3 és fél éves. Jövőre az oviban tuti lesz hányós vírus...

2023. máj. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!