Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más is járt így? Mi a teendő...

Más is járt így? Mi a teendő ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Ma elmentünk bevásárolni a kisfiammal és rájött a pisilhetnék. Megoldottuk a parkolóban, viszont azért kicsit kellemetlenül éreztem magam, hogy egy bolt mellett pisiltettem... Persze a boltban nincs wc. De nyáron, bő folyadék mellett hiaba pisil indulás előtt, ha kell, hát kell...

2023. jún. 2. 21:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%
Én nem érzem kellemetlennek, ha nincs a közelben wc, vagy olyan hogy a lábam nem tenném be, keresünk egy bokrot.
2023. jún. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%
Persze. A teendő az lenne, hogy legyen több vécé. Ha nincs, akkor ez van. Ha tök véletlenül van flakon, abba is lehet, de nem szoktam nagy ügyet csinálni belőle.
2023. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
72%

Ez van, be mégsem pisilhetett szegény. Habár én sem érzem olyan jó megoldásnak tényleg csak vészhelyzetben mert felnőttként sem szokás ilyet csinálni. (Vagyis de az igénytelenek szoktak ezért húgyszagú a buszmegállók hátulja és az aluljárók stb.), a lényeg hogy nem jó példamutatásnak.

Létezik egyébként hordozható kulacs szerű "bili" utazáshoz, illetve papírbili is,ami kicsire összecsukható és kukába helyezhető. Az eldobható nem környezetbarát de vészhelyzetre vannak ezek is.

2023. jún. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%

A minap egy étterem kerthelyiségében pisiltette a gyerekét egy anyuka az egyik fa tövébe...

A vendégek ott falatoztak. Az anyukának pedig nem volt annyi esze, hogy a vendéglátóhely mosdóját használja. Na ez már jobban felháborító szerintem, mint egy parkoló...

Úgyhogy ne zavartasd magad!

2023. jún. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
76%
Kisfiam kezdő szobatiszta, még sokáig nem tudja visszatartani. Én nem csinálok belőle ügyet, mindig próbálok vele félremenni, és diszkréten intézni, de ha kell hát kell. Kisgyerek, ha valakinek nem tetszik, forduljon el.
2023. jún. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
33%

Kérdés az, hogy kislányt is ugyanígy megpisiltetnének azok, akik egyetértenek?

Nem kötekedek vagy ítélkezek, teljesen komolyan kérdem.

2023. jún. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
11%
Miért nem olyan boltba mész,ahol van wc? A tescoban,auchanban és sparban is van. Érdekes,az én gyerekem 7 éves és soha nem pisilt se utcán,se játszótéren,sem parkolóban. Normális emberek megoldják,igénytelenek nem.
2023. jún. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
72%
Hát akkor én igénytelen vagyok, de nem fogok azért a tescoban vásárolni kétszer annyiért, mert ott van WC, a lidlben nincs. Ha 7 év alatt soha nem pisilt utcán a gyereked akkor valószínű soha nem vitted magaddal sehová. Velem jön mindenhová és sajnos nem mindenhol van WC. Amúgy a kislányomat is pisiltettem utcán, bár szerintem ritkábban, igaz már régen volt ,lehet elfelejtettem.
2023. jún. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
4%
Velem is mindenhova jött,ráadasul nincs autóm se. Igen,igénytelen vagy,ezért is utálom a lidlt,oda jár az összes proli. Bp tele van wc-vel és wc-s játszóterek is vannak bőven.
2023. jún. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
97%
Képzeld nem minden proli lakik Budapesten, mint én sem. Vidéken is van élet, igaz ti nem láttok tovább rajta. Megsérteni pedig nem tudsz, de próbálkozz csak, ha ez tesz boldoggá.
2023. jún. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!