Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináltok, ha a gyereketek...

Mit csináltok, ha a gyereketek hülyeséget kér a szülinapjára?

Figyelt kérdés

Olyan ajándékot, amit nem nagyon akartok megvenni... Pl van kb 200 kisautója, de ő kér egy 201.-et. Vagy van több távirányítós autója és ő akar még egyet, csak azért mert az egyik piros, a másik meg kék. Közben meg kb 5 percet nem játszik azzal se, ami megvan.

Ti azért megveszitek neki ilyenkor, amit ő kér? Vagy más ajándékot kap?


2023. júl. 8. 20:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Ha neki ez a fontos, és számára nem hülyeség, akkor miért ne? Az a lényeg hogy neki fontos, és ha leszólod neki ráadásul hogy hülyeség, nem kell az neked, elbagatellizálod az érzéseit, amik számára esetleg akkor és ott fontosak valamiért. Nyilván nem toronyórát lánccal kér, akkor jó.
2023. júl. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem túl drága, nem káros, és neki örömet okoz, én megveszem neki, hadd örüljön.
2023. júl. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Ha pénzügyileg belefér, és nem tartom a fejlődésére károsnak, én azt adom neki, amit kér. Akkor is, ha én marhaságnak tartom. Maximum megpróbálom meggyőzni valami másról, hátha sikerül jobb belátásra bírnom. De az ő szülinapja, hadd örüljön annak, ami a szíve vágya.

Azért én bőven emlékszem rá, mennyire pocsék érzés volt (meg a mai napig az, mert megtartotta anyám a "jó" szokását), amikor csak azért sem azt kaptam, mert szerinte hülyeség vagy mert mindig azt kértem, és nem akar állandóan azt adna. Helyette kaptam valamit, ami neki tetszett jóval drágábban, mint az, amit én kértem, de engem mélységesen nem érdekelt, meg nem tetszett.

2023. júl. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
Ha az évek folyamán összerak így mondjuk egy kisautó gyüjteményt, az felnőtt korára jó pénzt érhet.
2023. júl. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem gyűjti a kisautókat.

Nem játszani kéri, hanem h legyen.

2023. júl. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%

Megveszem amit akar normális kereteken belul.

Ha toronyorat akarna lanccal azt nyilvan nem,de ha egy jatekrol van szó azt siman,megha 1000 darab is van belole otthon.

2023. júl. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk is van millió autó. 4 kukásautója van a gyereknek, egyik nagyobb, mint a másik. Már a másodikat is feleslegesnek éreztem de ha ő ezt szeretné, megvettük neki. A poén az, hogy mindegyikkel játszik, tényleg szereti őket.
2023. júl. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
Az én fiamnak meg mániája a Rubik-kocka. Van neki sok. Mert az egyik jobban tekeredik, mint a másik; ez versenykocka, a másikhoz meg van a telefonra valami versenyző program. Nekem teljesen egyformák, de neki nem mindegy, hogy 20 vagy 15 másodperc alatt tudja-e kirakni. A legújabb a Rubik-kocka stopper volt, amit kért. Akármilyen stopperrel lehet mérni, könyörgöm! De nem, mert amíg megnyomja, leteszi, felveszi, addig is eltelik pár másodperc. 4000 Ft volt, hát megvettem neki szülinapjára, legyen vele boldog. Amúgy az is, szóval szerintem megérte.
2023. júl. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzőekkel. Ha nem túl drága, akkor nem azzal foglalkozom, hogy SZERINTEM felesleges, hanem azzal, hogy ő ezt kérte és kész.
2023. júl. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Nyilván megveszem neki. Nekem van kb 200 db csészém. Gyűjtöm őket. Tehát még fogom venni a 201. darabot is, ha megtetszik. Sőt, ha van pirosban, kékben, sarkában és toldben is ugyanaz, akkor megveszem mind a négyet.
2023. júl. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!