Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális ha valakinek van 5...

Normális ha valakinek van 5 gyreke és az eggyik beteg lesz a nyaralás időpontjába és a nagymam otthon marad vele?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy a többi négy ne menjen, de akkor is... Szegény. Kicsi úgy érzem ez nem fair vele szemben, de az se lenne az ha senki se menne.

2023. júl. 9. 11:03
1 2 3 4
 11/40 Derjaderja ***** válasza:
78%
Akinek 5 gyereke van, az már nem kér random idgenektől logisztikai tanácsot.
2023. júl. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
15%
Nem tudom miért lett a 9-es lepontozva. Nekem se lenne szívem nyaralgatni míg a gyerekem betegen otthon van. Mama menne vagy ha kísérő kell a férjem mellé,akkor esetleg más rokon,én otthon maradnék a beteg gyerekkel. Később bepótolnánk,ennyi.
2023. júl. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
28%
12es látod itt senkinek se számít a beteg gyerek lelki világa. Akkor ,menjen anyuci nyaralgatni, sőt, ne vigye a többi gyereket se nehogy zavarjanak véletlen. Lehetőleg szüljön is még vagy 5öt, és hagyja azokat is a mamára.
2023. júl. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
91%

Mi a baja?

Ha nem hasmenéses, hányós valami nátha vagy olyan amire kapott gyógyszert vinném őt is majd ott meggyógyul

2023. júl. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
18%
Azért arra kíváncsi lennék, hogy ha ne adj isten anyuci betegedne le, akkor ugye nem várná el hogy bárki is otthon maradjon vele, lemondva a nyaralásról?
2023. júl. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
0%

12# vagyok. Sajnos az ilyen lepontozók azok,akik szerint ez a normális,ők azok a szülők,akiknek ha a gyerekük véletlenül kórházba kerül,akkor azonnal hazamegy mondván "otthon van a többi 4 gyerek",akik természetesen egészségesek,segítség lenne,de nem akarja őket otthon hagyni. Végül is tényleg a többi 4 egészséges gyereknek nagyobb szüksége van az anyjára,mint annak az egy betegnek,aki infúzión lóg idegenek között idegen helyen betegen kétségbeesve. Valóban...

15#-ös egy felnőtt nőt ne hasonlítsunk már egy gyerekhez...ha a kettő szerinted normális,akkor érdekesen látod. 5 évesen még szükségem volt anya jelenlétére,amikor betegen fetrengtem,most 30+-an pedig nincs,hanem megoldom. Ez a különbség.

2023. júl. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
13%
16# vagyok. Még annyi,hogy sajnos a szülőség lemondásokkal jár,de nekem ez nem lenne lemondás,hogy beteg lett és otthon maradok vele,míg a többiek pihennek egyet. Nem is tudnék nyugodtan vihorászva boldogan pihikézni míg ő otthon van betegen. Így nyugodtabb lennék és a férjem is nyugodtabb lenne,hogy van vele valaki,ha egyáltalán nem ő akarna vele otthon maradni.
2023. júl. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
86%
Az lenne a nem normális, ha mind az 5 gyerek maradna. Ha beteg, ne az egész család maradjon szerintem.
2023. júl. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
Hasmenése van szénynek. Holnap megyünk. Amúgy meg nem tehetek róla, hogy szültem egy hármasikret.
2023. júl. 9. 18:44
 20/40 anonim ***** válasza:
76%
Senki nem mondta hogy tehetsz róla. 18. Vagyok.
2023. júl. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!