Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális ha az eggyik gyerek...

Normális ha az eggyik gyerek beteg lesz a nyaraláson és az eggyik szülö hazamegy vele és a többiek maradnak? Vagy ilyenkor menjen haza mimdenki?

Figyelt kérdés

2023. júl. 9. 11:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyáltalán muszáj hazamenni, akkor is természetesen csak a beteg gyerek és egyik szülője menjen haza. Hülyeség lenne elrontani az egészséges testvér(ek) nyaralását.


Nálunk, gyerekkoromban ilyen nem volt, de olyan igen, hogy indulás előtt én megbetegedtem. Én otthon maradtam anyuval, tesóm nyaralt apuval. Nyilván senki nem így tervezi a családi nyaralást, de ez volt a legkisebb rossz, amit az adott helyzetben választani lehetett.

Másik alkalommal odaérkezés után lázasodtam be. Ott maradtunk, ott vittek el orvoshoz (vagy inkább kihívták, úgy emlékszem). Egyik szülőnk ment a strandra a tesómmal, én meg otthon feküdtem és vigyázott rám a másikuk. Utolsó előtti nap és utolsó nap mehettem már én is a strandra. Szóval egy kicsit én is tudtam nyaralni.

2023. júl. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
Nem igazán értem miért kellene házában is betegség miatt. Otthon se lesz kevésbé beteg.
2023. júl. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Egyik!

Egyébként miért ne lenne normális?

Ha olyan távon belül nyaralnak, hogy így a kényelmesebb, miért ne mehetnének haza?

Tengerpartról nem repülnék haza a beteg gyerekkel, de 1-2 óra autós távról simán, ha úgy ítéljük meg, hogy úgy jobb.

2023. júl. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
De mégis mitől lesz jobb otthon, mint a nyaralás helyszínén? Komyoaln érdekelne. Főleg a két lepontozotol
2023. júl. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Hacsak nem valami nagyon extra baj, akkor én is inkább maradnék a nyaraláson, és felváltva őriznénk a fekvő gyereket. Így maradna mindkét szülőnek program és ha meggyógyul, a kicsi is csatlakozhat ismét.
2023. júl. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Mert otthon kényelmesebb,megszokotabb, biztonságosabb. Közel a saját orvos is. Mindent tudnak mi hol van, komfortosabb.
2023. júl. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Természetesen akkor ha olyan baja van a gyereknek, ami nem gyógyul pár nap alatt. Ha kisebb nátha, vagy mit tudom én,akkor mindegy hol gyógyul.6-os voltam.
2023. júl. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%

6!


Az orvos az mindenhol orvos. Egy felnőtt képes bárhol megtalálni a gyógyszertarat, másra meg nem igazán van szükség. Totál felesleges hazamenni

2023. júl. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

4, mert mondjuk egy 20 m²-es hotelszobában vannak 4-en, amit úgy vettek ki, hogy "aludni elég, úgy se leszünk máskor a szobában", de egy beteg gyerekkel aki nem mozdulhat ki már kényelmetlen?

Például.

Vagy mert otthon van a saját orvos. Kicsi gyereknél szempont lehet.

Remélem, soha nem tapasztalom meg, hogy milyen beteg gyerekkel nyaralni, csak arra emlékszem, hogy milyen volt, amikor én voltam beteg a nyaralason. Nem egyszer fordult elő és mind sokkal kellemetlenebb élmény volt, mint otthon.

2023. júl. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak egy enyhe natha láz nélkül nem mennek haza.

Ha hoemelkedes akkor varnek egy ket napot,es az szerint dontenék maradok-e vagy hazamegyek.

Ha hasmenes,hanyas szinten várnék.

2023. júl. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!