Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák akik nem dolgoztok...

Anyukák akik nem dolgoztok hogyan telik a napotok kánikulában 6-7 éves korú gyerekkel?

Figyelt kérdés

#Gyerek, kánikula, nyár,
2023. júl. 9. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Pancsolunk, pancsolunk meg néha még pancsolunk is.


Szóval én kora reggel -6kor-kelek, férjem megy dolgozni, akkor megfőzök, takarítok vasalok stb.

Így aztán napközben már játék, medencézés kettesben vagy barátokkal.

Boltba, postára késő délután megyek ilyenkor, ha a férjem hazaért.

2023. júl. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Dolgozom, de itthonról, 2 gyerek (4,5 és 5,5) mellől.

Reggel 9-10 körül kelünk, reggeli, főzés, mosás, ebéd előtt leülök velük is játszani. Ebéd után van egy kis csendes pihenő, már nem alszanak, általában egy mesét néznek meg, ezalatt én átnézem a napi teendőimet, e-mail-ekre válaszolok, elkezdek dolgozni. Mese után dinnye/fagyi, aztán amíg elvannak vita nélkül, dolgozom. 6 körül merészkedünk ki először, medencézünk, majd ha megunják, akkor én a veteményessel foglalkozom, míg ők homokoznak, hintáznak, mászókáznak, stb. Ilyentájt ér haza a férjem, ő is kijön. 8 körül locsolunk, fél 9-9 közt jövünk be, a férjem fürdet, én összedobom a vacsit. Evés után olvasunk, majd lefekszenek, 1-2 órát a férjemmel vagyok, aztán ő elmegy lefeküdni, én pedig folytatom a munkám. 2-3 körül szoktam befejezni.


Hétvégén mindig legalább egy nap elmegyünk valahová, a másik nap pedig mostanában kitalálunk valami kísérletet, amit együtt megcsinálunk. Építettünk mostanában vulkánt, festettünk jégkockával, színeket kevertünk, valamelyik nap Elza lefagyasztotta a teljes Mancs őrjáratot és kiszabadítottuk őket. 😄

2023. júl. 12. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!