Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem néz ki hülyén ha egy...

Nem néz ki hülyén ha egy gyerek lassan akkora mint az anyja?

Figyelt kérdés
Alig látszik vmi különbsèg köztünk, én felnőtt nő, ő meg csak 9 éves lett es majdnem egymagasak vagyunk.

2023. júl. 16. 11:13
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
De erdekel mindenkit mert mindenki megjegyzi.
2023. júl. 16. 13:35
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Es akkor most mi van ha a linkben amit kuldtel derekaig er a gyereke?.

A lanyom ot evesen ert a derekamig

Ugysem tehetsz ellene semmit,hogy növekszik.minek idegesited magad ezzel?

Unatkozol?nincs problema es krealsz egyet?

2023. júl. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Folyamat kapom ezt bárkitől szomszed rokon kollegák ritkán látott ismerősök hogy meglepetten felszólnak, hogy lassan akkora mint te:D
2023. júl. 16. 13:36
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
21: de ha a te fejedben ez nem lenne zavaró tényező, akkor nem érdekelne, hányan jegyzik meg. Te érzed kínosnak, ezért zavar, hogy megjegyzik, ezért gondolod magassarkú cipővel megoldani a problémát.
2023. júl. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
94%
Halood,azert jegyzik meg mert bokolni akarnak,nem rosszbol jegyzio meg 🤣
2023. júl. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Nem problémát kreálok,annyit kérdeztem csak, érdemes lenne e magassarkút erőltetni.
2023. júl. 16. 13:41
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
De hogy érted azt, hogy "érdemes"? Ha majd 10 centivel magasabb lesz, akkor 12 centis cipőbe mész fagyizni, bevásárolni, mindenhová? Nem érted, hogy mi a probléma a kérdéseddel, ugye?
2023. júl. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Irtam h9gy nagykamaszoknál mikor 160as nőkkel látok 15 éves 180as gyereket azt nem látom már röhejesnek. Meg akkor nem hiszem hogy velem fog fagyizgatni baseball sapkában láncokkql meg JBL-el.
2023. júl. 16. 13:50
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem engedd el ezt a hulyeseget...vegyel fel magassarkut ha ugy jobb lesz,de az emberek ugyis meg fogjak jegyezni,milyen nagy,lassan kieloz, hiába a magassarku cipo
2023. júl. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Nálam már kicsit magasabb is (12 éves), én tök alacsony vagyok. 1 számmal nagyobb cipőt hord, a ruhaméretünk azonos. Biztos voltam benne mindig is, hogy nálam magasabb lesz, apukája magas, és ahogy alakult a kislányom fejlődése, mindig is az átlag felső határa, átlagnál picivel magasabb tartományban volt. Most a korosztályában kb. átlag. Kérdező, elég furcsa gondolkodásod van, azért, mert magasabb nálam a gyerek, még tudja, hogy én vagyok az anyukája, és aszerint viselkedünk, ill. a környezet is. Az iskolájában is vannak alacsony tanárnők. Olyan megjegyzéseket, amiket írtál, kapok én is, mindenki más is szülőként vmilyen vonatkozásban, de ezekben nem rosszindulatot kell látni, látják, hogy nő, fejlődik a gyerek, ezt néha testi, néha értelmi vonatkozásban jegyezzük meg. Ja, és amúgy én 30-as anyukaként tök jó formában vagyok, vékony, jóformán nem hagyott rajtam nyomot a szülés, de attól még a kislányom 12 évesen ránctalanabb, formásabb, feszesebb. Kicsit sem vagyok rá féltékeny, nézem, hogy milyen szép, csinos:-)

5-ös: Én valóban alacsony vagyok, ahogy írtam (nem törpe!), de neked miért fáj, ha kisebb nők is szülnek, mi a gondod ezzel? Amúgy meg azért is hülyeség a kommented, mert nem kell ahhoz alacsonynak lenni, hogy a gyerek túlnőjön.

2023. júl. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!