Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3,5 éves kislányom meg nézhető...

Kinga8 kérdése:

3,5 éves kislányom meg nézhető a 12 karikás Barbie filmet a mozikban?

Figyelt kérdés
Három és fél éves a kislányom imádja mindent ami barbi és nagyon szeretné meg nézni a Barbie filmet ami 12 karikás a mozikban. Néztem az előzetesét, jónak tűnik és nyugodt szívvel el vinném csak nem tudom hogy egy 12 karikás filmre be engednék e. Szerintetek?

2023. júl. 23. 10:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

4 éves a lányom. Ő is szereti a barbikat.

Ennek ellenére nem vinném el. Egyrészt egy ekkora gyerek nem biztos, hogy végigüli a filmet. Másrészt a történetet sem fogja fel.

Harmadrészt mert oké, az a címe, de nem a gyerekeknek valo barbibabákról szól....


A mi mozinkban komolyan veszik a korhatárt hál isten.

2023. júl. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Akkor szerintem hagyjuk ezt a barbie filmet. :)
2023. júl. 23. 10:42
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


A mostani Barbie film hiába 12 katikás, igazából nem gyereknek való.

Egy 3.5 évesnek pláne, nem is értené.

2023. júl. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem mese vagy gyerekeknek való Barbie-s film. Én sem vinném.
2023. júl. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%
A Barbie film egy felnőtt mese, abból is komoly. Erre gyerek nem való.
2023. júl. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Most szept kozepetol lesz Macskakaland nevu film egy kislanyrol es kiscicarol, de megneztem,az is 6 eves karikas. 3,5 eves nem biztos hogy vegul egyaltalan 1 oranal tovabb.
2023. júl. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem is írták, nem gyerekfilmről van szó. Hiába szól a Barbie-ról, és hiába van benne egy-egy gyerekek számára is vicces rész, attól még ez egy felnőtteket megcélzó, felnőtt üzenettel rendelkező film.

Én tegnap láttam. Szerintem abszolút beletartozok a film célközönségébe (fiatal felnőtt nő vagyok). Szerencsére egy kezemen meg tudtam számolni, hány 10-12 év alatti gyereket láttam a közel teltházas moziban, de ők is bőven iskoláskorúak voltak már. Viszont így sem gondolom, hogy annyira élvezték volna a történetet, mint mondjuk én, mert csomó olyan jelenet van benne, amit 15-16 év alatt egyszerűen nem ért az ember.

2023. júl. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Már az előzetesben Barbie nevetve rákérdez, "ti is gondoltok a halálra?" Amitől ledöbben a többi Barbie,szóval nem gyerekeknek való. Inkább felnőtt vígjáték .
2023. júl. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
32%
A 16-os Oppenheimeren tegnap 5-6 éves gyerekek voltak..m
2023. júl. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon korai a mozi egy 3,5 évesnek, a másik nem véletlen 12es,nem kisgyerekeknek készült, meg a rajzfilmek közül sem mind kicsiknek készült.
2023. júl. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!