Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerekkorodban mi volt a...

Gyerekkorodban mi volt a kedvenc játékod? Lány vagy fiú vagy, és mikor voltál gyerek, hányas években? Volt olyan, amit nagyon akartál, de nem kaphattad meg?

Figyelt kérdés
Ha változott a kedvenc, ahogy nőttél fel, akkor több is jöhet.

2023. aug. 2. 21:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

90-es vagyok, nő.


Többféle kedvencem volt, de ami fix volt, az a babázás. Nagyon sok babám volt, házat építettem nekik otthoni cuccokból, óráig elvoltam. Mondjuk 4-5 éves koromtól 10-11 éves koromig.


Nagyon szerettem rajzolni is meg kidobózni a tesókkal. Aztán később biciklizni.


Mikor lett számítógépünk, azon a paint ment mindig meg a mahjong.


Amúgy sokat olvastam is, meg amikor még nem kötött le annyira egy-egy regény, akkor a foglalkoztató könyveket szerettem nagyon, meg a gyerekeknek való keresztrejtvényeket.

2023. aug. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Labdazni szerettem legjobban. Nem is igazán volt sok játékom.

Szerettem volna egy időben nagyon Pokémon kártyákat, helyette teletabbisat kaptam. Persze annak is örültem, de nagy csalódás volt.

2023. aug. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, 30N
2023. aug. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

20 éves lány vagyok. Nem voltak szigorúak a szüleim sose, szóval nincs túl sok dolog, amire tényleg sokáig vágytam de nem kaptam meg.


Amik menők voltak, mindig is szerettem volna, de sose kaptam:

Beyblade, peonza, voltak ilyen elektromos gyerek méretű autók, amiket vezethettél, na azok nagyon királyak voltak, Nerf pisztolyok (ezt azóta már pótoltam), világítós cipő (bár ez nem játék, de azóta is gondolkodom egyen :D)


Kedvenceim:

Imádtam a plüssállatokat, egy plüssnyúl volt a kedvencem, a műanyag állatfigurákat is szerettem, egy oroszlán és egy kutya volt a kedvencem, Playdoh gyurma, Bakugan figurákkal is sokat játszottam, volt távirányítós kisautóm meg kishajóm.

Nagyobb koromban pedig átszoktam a társasjátékokra, amiket a mai napig nagyon szeretek.

2023. aug. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is '90-ben születtem. A kedvenceim a barbie-k voltak, de szerettem a képes mesekönyveket, nagyobb babákat, plüssöket, társasokat, kis autókat versenyeztetni. Sokat játszottam, jó volt. N
2023. aug. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

'80-as nő vagyok. Imádtam a görkoris Sindy barbie-mat, meg az utasszállító repülős Legomat. Igazából egy másik Legot néztem ki magamnak, de azt elvitték, így maradt a repülős. Először nem örültem neki, de aztán nagyon jókat játszottam vele.

Meg volt még a Tetris, azt is nagyon szerettem.

Nagyon szerettem volna egy versenybiciklit, vagy egy Mountain bike-ot, de ezeket végül sose kaptam meg.

Ja és imádtam kartondobozból házat csinálni és abban játszani. Erre a hűtőszekrény kartondoboza volt a legalkalmasabb.

2023. aug. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

1982-es vagyok, nő.


Lego,versenypálya forma 1es

elektromos autókkal, matchbox, plüssök, a biciklim, a kutyáim.

2023. aug. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Autófogó

Legurítottuk egy dombról, majd amelyik autó a fogó volt amelyikhez hozzá ért az lett a fogó.

Barbizás, gipsz kiöntés, kifestése. Legó, nekem nem volt szomszéd gyereknek marha sok, amikor náluk voltam mindig azzal játszottam.

Sílécet akartam, mire végre kaptam valami gagyi műanyagot, amíg ki nem nőttem nem esett hó, 1x tudtam kipróbálni.

Nő 80 as évek

2023. aug. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
80-as nő vagyok és Polly pocket volt a favorit,meg a lutra album gyűjtés.
2023. aug. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

'83-as vagyok, nő. A plüssök voltak a kedvenceim, de sokféle játékot szerettem. Vonatokat pl. nagyon. Építőkockákból mindenfélét építettem, pl. úthálózatot az autóknak, házat, akadálypályát. Üres dobozokból szerkesztettem vonatot. Üveggolyókat, kis műanyag golyókat, kis gumilabdákat is imádtam.

Legót szerettem volna, az nem volt.

2023. aug. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!