Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szobatisztaság vs nyaralás?

Szobatisztaság vs nyaralás?

Figyelt kérdés

2 hónapja szobatiszta kisgyerekre adtok pelust, ha nyaralni mentek és egésznap kint vagytok?

A délutáni alvás ilyenkor elmarad, vagy felmentek vele a szállodába pihenni?


2023. aug. 14. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Én nem adtam rá.

2 hónap alatt már szobatiszta annyira, hogy nics baleset.

Ha esetleg lenne, 3 váltás ruha van mindig a táskámba.


Illetve csak az alvás miatt nem mentünk fel. Lányom elalszik a vállamon is, addig beültünk valahova. Nem alszik sokat, nagyon max az 1 óra

2023. aug. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Eleget vártam mindkét gyerekkel a szobatisztaságra, nem treníroztam őket, így amikor szobatiszták lettek, onnantól (a plelenka levétele utani naptól) soha semmikor nem kellett pelenka. Se autóba, se vonatra, se repülőre. Fel se merült, nem volt baleset.

Lányom 2 évesen mar nem aludt délután. Fiam még 4 évesen is alszik, de mivel van nagytestvére, így nem rontottuk el a programokat a délutáni alvással. Nagyon jól aludt a strandon is.

2023. aug. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Én adtam rájuk, nem estek vissza.

Szerintem jobb, ha van rajtuk, mintha a múzeumban kakilnának be.

2023. aug. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem adtam rájuk pelust, vittem váltás ruhát és papír bilit.

Mi általában olyan partra szoktunk menni ahol közel a szállás és ebéd után ott alszunk. Nekünk itthon olyan a munkánk hogy a férjemmel ebéd után szoktunk aludni egy picit a kisebb lányunkkal ha nincs bölcsiben. A nagyobb ha nincs suliban csendes pihenő van.

2023. aug. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem adok rá pelust, váltás ruhát viszünk. De sosem volt még baleset, szól időben.

Délutáni alvás már alapból nincs ha otthon vagyunk sem, nem igényli (sajnos :D)

3.5 éves

2023. aug. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem adtam rájuk.

A biztonság kedvéért vittem a vizhatlan lepedőt, de nem volt balesetetük.

2023. aug. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem mered pelus nélkül, akkor adj rá bugyipelust. Azt simán letolod, mint a bugyit. Nem kell belepisilni.
2023. aug. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%
A fiunk olyan helyzetekre kap, ahol nem tudom hirtelen megpisiltetni (pl. busz), általában száraz marad és nincs belőle gond. Igaz, mi fokozatosan hagytuk el a pelenkát: 2 éves korában a házban, aztán a kertben, rövid sétákon stb.
2023. aug. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem adok rá. Most szobatisztul épp, ma is kirándulni voltunk. Váltás ruha mindig van nálunk, az elég.
2023. aug. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!