Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinèl a dackorszak kèsőbb...

Akinèl a dackorszak kèsőbb jött elő annàl mikor volt az ,hogy vège lett ?

Figyelt kérdés

#kisgyerek #Kèsői dackorszak
2023. szept. 2. 12:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan egyetértek a 9-es 10-sel. Hatarozottnak kell lenni, a hiszti ellen ez a megoldás. Ha belemész meg adod alá a lovat, meg látja rajtad, hogy téged ez idegesít, vagy hatni tud rád vele akkor csak bepörögnek. Higgattan, türelmesen el kell neki mondani miért nem. Ehhez még a hangod se kell felemelni. Ha folytatja szankcionálni kell. Úgy veszem észre mintha félnél attol hogy irányitsd a saját gyerekedet, vagy attol valamire nemet mondj neki. Ettől nem fog sérülni, viszont ha belefullad a Balatonba azért teged fognak elővenni. Ez nem alku tárgya. A gyerekedért te felelsz, ezt jelenti szülőnek lenni.
2023. szept. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Igen ezt mind értem, nagyjából ezekkel próbálkozunk mindennel.Megmutattam neki ,hogy a méhecske belefulladt a vízbe és ugyanezt elmondja apa nézd ott is belefulladt egy másik bogàr...

Sok dolog nincs megengedve meg rà hagyva ,sose volt szèp is lenne...

Köztes megoldást találtunk ebben a kérdésben,leült a stègre ès àztatta a lábát vagy nem jött be.

A kérdésem arra irányult,mikor enyhül ez? Nagyszülők egy éve àradoztak milyen egyszerű vele jól eszik , szobatisztasàg kialakult időbe ,àlomalvó(ez most is),most ök is mondjàk jól megváltozott,de imàdjàk most is ott van nàluk.

Mint mondtam nálunk ez szinte 3 éves koráig nem volt se evèsbe se semmibe ,mi azt hittük milyen könnyű kisfiút kaptunk,attól féltünk egy ève , hogy mindenki őt akarja majd elkalapàlni egy közössègben...

Erre robbanásszerűen meglep ilyen kèsői dackorszakkal.

Ugyanakkor ha egy bácsi àtmegy a piroson rögtön szól nekem ,ezt nem szabad apa...

2023. szept. 2. 13:32
 13/17 A kérdező kommentje:
9 es ,èn nem hordok bukósisakot mert nekem se roller se bicikli se motor nincs,ezeket a gyereknek vettük de nem akarja hordani a sisakot ,pedig odavittem gyalog a motoros rendőrökhöz,hogy mondják meg neki meg is mondták ,hogy ez kell,mindenkit mutogatok neki aki hordja stb ,a gyerekülesbe hagyja magát bekötni ott összevissza volt 2 hónap,hogy nem hagyta
2023. szept. 2. 13:46
 14/17 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést én is írhattam volna 🙈 Bár itt van egy 8 hónapos kistesò, szóval szerintem az is közrejátszik,hogy hisztisebb.
2023. szept. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Utolsó nálatok mi van pontosan?
2023. szept. 2. 18:15
 16/17 anonim ***** válasza:
Ellenkezik mindenben, ha azt mondom menjünk az udvarra, akkor ő bent akar lenni, aztán kimegyünk és bejönni nem akar. Ez csak 1 példa volt. De egyébként azt
2023. szept. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hamarabb elküldtem, bocsi

Szóval azt veszem észre, hogy igazából már csak azért ellenkezik, mert nehogy már azt akarja ő is,amit én, van hogy már nevetve ellenkezik 🙈

Vagy amire mostanában rászokott: azt akarom...

Ha meg fáradt, vagy éhes, na,akkor meg pláne semmi nem jó neki 🤦‍♀️

2023. szept. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!