Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fiú gyermeketek anyára hasonlí...

Fiú gyermeketek anyára hasonlít jobban, vagy apàra?

Figyelt kérdés
Kisfiú babát várunk.Tudom, hogy bármi lehetséges, de annyira várjuk, meg kíváncsiak vagyunk hogy muszáj volt,hogy megkérdezzem hogy általánosan hogy szokott lenni? Külsőre mondjuk?

2023. nov. 3. 19:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam egy az egyben rám, azaz az anyukájára hasonlít, ezt még én is látom, pedig általában a saját vonásait nehezebben ismeri fel az ember másban.

Néha azért még én is elképedek rajta, hogy mennyire olyan, mint én voltam egy-egy picikori képemen.

2023. nov. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
A miénk senkire
2023. nov. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Az apai nagymama tükörképe a fiunk. Még az apjára hasonlít részben, de rám semmiben. Akár lophattam is volna, annyira nem. 😆
2023. nov. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A fiam miután megszületett,azt kérdezték, hogy ki az apa, annyira nem hasonlított rá, csak rám.

Eltelt 4 év és kiköpött apja

2023. nov. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Kiköpött én. (anyja)

A férjemmel a gyerekkori képeinket nézegettük a minap, és döbbenetes, mintha saját magamat nevelném fel.. Jót röhögtünk rajta.

2023. nov. 4. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!