Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy vettétek rà magatokat...

Hogy vettétek rà magatokat kisgyerek mellett a tanulàsra?

Figyelt kérdés

Kérlek ne nevessetek ki. Nem vagyok olyan nő aki diplomàt kisujjból kiràz…. Most úgy jött ki a dolog, hogy tanulnom kellene mert az eredeti szakmàm gyerek mellett nem opció vagyis a munkabeosztàsa nem, de mintha nem fogna az agyam.

Szègyellem ezt bevallani. Ti mivel motivàltàtok magatokat? Vagy mindenki kisujjból kiràzza és én vagyok ilyen buta nő?


nov. 12. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Én pl szeretek tanulni. A 3 évet amit itthon töltöttem vele máshogy el se tudtam volna képzelni, remek lehetőség a tanulásra. Segítségem nem volt..es egyszerű gyermek sem :D de meglett egy felsőfokú OKJ, egy emelt érettségi és egyetem 2 fél éve, most tartok itt. 4es atlagom van, az előző kettő 5os lett. Pedig sok időm nem volt tanulni.. És rettenetesen fáradt is voltam.
nov. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Tanuló kártya, szófelhő tud segíteni. Illetve hanganyagok, hogy hallod is. Kulcsszavak leírása.

Illetve gingko biloba, ginzeng serkenteni az agyműködést egy kicsit.

Reggel vagy amikor frissnek érzed magad próbáld meg. Illetve ne csak úgy tanulj hogy leülsz, hanem úgyis hogy csinálsz mellette valamit. Hátha így nem lesz unalmas.jobban megmarad.

nov. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem vagy buta, Kérdező, ne mondj ilyet!!

Mindenki más, mindenki más a ritmusa ebben. Én pl simán csak egy 8 órás munka mellett csináltam egyetemet, de valami iszonyatosan nehezen ment, pedig nem tartom magam egy buta embernek, de valahogy nálam nem jött ki jól a lépés. Végül meglett, de voltak szaktársaim, akik baba, vagy kicsi gyerek mellett csinálták. Sokkal könnyebben vették az akadályokat, mint azok, akik dolgoztak, én mindig felnéztem rájuk, mert szerintem egy kisgyereket ellátni, és háztartást vezetni sokkal nehezebb, mint bemenni fél 9-re dolgozni, majd 5-6 fele hazaesni.

Már az is hatalmas dolog, hogy ezt egyáltalán elhatároztad!! Úgyhogy le a kalappal, én nem mernék ebbe belevágni!

nov. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
3-as vagyok, még annyit hozzátennék, hogy a második hozzászóló nagyon jókat ír, én is így tanultam, illetve direkt törekedtem arra, hogy alapos, és szép jegyzeteim legyenek,amire "jó ránézni". Nekem pl jobban ment a tanulás éjszakánként, amikor már csend volt mindenhol.
nov. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is éjszaka tanulok, máskor esély se lenne rá.
nov. 13. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En is keptelen voltam gyws gyed alatt. Az allando ejszakazastol vagy a hormonoktol nem tudom de nem dogott az agyam. Egy sima kis regenyt is keptelen voltam olvasno, nem hogy tanulni vizsgazni.
nov. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!