Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jogosan figuráznak ki mert...

Jogosan figuráznak ki mert szóltam a kisfiamnak hogy engedje a kicsit is labdázni?

Figyelt kérdés

Játszótéri szitu.

Kisfiam kapura játszik focit, nincsenek a játszótéren. Arra tévedt viszont egy bölcsis az apukájával és a kicsit érdekelte a labda, mondtam kisfiamnak egy kicsit finoman passzolhat neki. Apuka mondta nem kell. De engem meg zavart hogy a kisfiam olyan "irígy" lenne és szóltam legalább tanuljon kicsit szocializálódni is.

Aztán párat rugdosott a kicsi és mentek.

Aztán mondtam a kisfiamnak, mert össze vissza lő, hogy néha cselezhetne trükközhetne is. (Mert jó kis cseleket tud kapura lövéshez)

Ekkor hallom hogy a játszó melletti építő munkások elkezdenek engem kifigurázni, hogy tanuljunk szocializálódni meg trükközzünk és gúnynevetés.


Jogos volt?



#anya #munkások VS
nov. 16. 15:55
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
53%
Hány éves a fiad? Mert ha 10 alatt akkor tényleg elég röhejes a "szocializálódni" kifejezést használni. Az meg végképp furcsa hogy mégis kit kéne kicseleznie ha egyedül focizik.
nov. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:

Amikor sorfal van es kapura rúgnak a fociban akkor is vannak trükkök hogyan lehet gólt rúgni. Meg mikkel lehet a kapusokat megzavarni, ha sorfal sincs.


Amúgy a kisfiam ismeri a szocializácio fogalmát pl a sulijukban szociálpedagógusok is vannak es nem egy ismeretlen kifejezés neki. Mint esetleg masokna.

nov. 16. 16:06
 3/48 anonim ***** válasza:
98%
Most tényleg azon akadtál fenn, hogy idegen építőipari munkások bunkók?
nov. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Igen, hogy én most tényleg egy röhejes anyuka lennék?
nov. 16. 16:12
 5/48 anonim ***** válasza:
94%
3 Jó hát neki még biztos újdonság volt. 😂😂
nov. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Nyilván intelligens apukák a játszón e szólnának be ha röhejes vagyok, de az építőmunkások meg öszinték?
nov. 16. 16:18
 7/48 A kérdező kommentje:
*nem szólnának
nov. 16. 16:19
 8/48 anonim ***** válasza:
80%

szóltam legalább tanuljon kicsit szocializálódni is.


hát én is kiröhögtelek volna, ha ezt így előadod a gyereknek.

nov. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
61%
Más életébe belepofázni sosem jogos. Pláne nem az út széléről a marhák.
nov. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
Amugy azt az apukának mondtam mert ő szolt hogy nem kell a labda, de én meg nem akartam ezt a szitut igy hogy a gyerekem meg "irígyel" egy labdát félpillanatra egy bölcsistöl
nov. 16. 16:37
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!