Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » “Rossz evő” kisfiam leszokott...

“Rossz evő” kisfiam leszokott a ciciről és állandóan enne. Más is járt így?

Figyelt kérdés

2 éves eddig cicifüggő volt. Elment a tejem. Azóta borzasztóan sokat eszik átmentünk a “másik véglet”be.


Aggódom, hogy ez normális-e.


nov. 25. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg nem eszik akkor meg az a baj.Nem baj, ameddig nem indul meg rossz irányba a hízás.
nov. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudnád kicsit bővebben fejteni?
nov. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent az hogy sokat eszik

? Mennyit eszik? Hogyan gyarapodik?

Eddig anyatejes evett most ki kell valamivel váltania azt a táplálékot másra.

nov. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém még napi 5x iszik tápszert (szerintem inkább csak szokásból, mint szükségből, de nem tudom leszoktatni), de mellé 5x eszik szilárdat olyan mennyiségben, hogy nem tudom, hogy fér el bele. Egy napi kajája pl. egy egész tojásból rántotta, egy pohár joghurt, egy szelet fűszeres, sült csirkemell rizzsel, egy marék ropi, egy egész virsli, reszelt sajttal. Meg néha lop ezt azt, pl főzés közben egy szelet répát, egy falatot a gabonapelyhemből, stb. Teljesen normális a súlya, aktív, egészséges kisgyerek. Szerintem vannak ilyen típusok, csak nem baj. Amíg viszonylag normálisan eteted, nem csokival és chipssel, addig annyit fog enni, amennyire éhes.
nov. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!