Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hányszor volt idén beteg a...

Hányszor volt idén beteg a gyereked, és mennyi idős?

Figyelt kérdés

dec. 1. 14:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%

2 éves 8 hónapos.


Egyszer volt, még januárban. Közösségbe amúgy nem jár.

dec. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Fiam Másfél éves,egyszer volt kéz-láb és szajfertozese,plusz kétszer nátha,egyszer pedig egy hétig köhögés.

Lányom 9 éves,eddig egyszer volt madulagyulladasa az idén.semmi más,nátha sem.

dec. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Van, aki számolja? Fogalmam sincs. Év elején többször voltak, felváltva. Tavasszal is.

Most ősztől eddig még csak a kicsi hiányzott az oviból, az iskolás nem.

dec. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Csak október közepétől tudom, akkor kezdte az ovit. 4 hetet volt eddig itthon azóta betegen. Nátha, kézláb száj.
dec. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Januártól olyan májusig kb hetente töltött otthon 1-1 heteket. Volt, amikor többet is. Kistesója novemberi, én erre vezetem vissza, pszichoszomatikus náthái voltak (az még a bölcsi volt, ahonnan hazaküldték minden tüsszentésre), otthon akart lenni velünk. Semmi gond, sokszor én tartottam otthon néha "feleslegesen", pont ezért, hogy maradjon velünk kicsit többet. Aztán jött a nyár, jó idő, nyári szünet, velünk volt 2 hónapot, most szeptemberben kezdte az ovit, egyszer volt azóta itthon 2 napot, mert csütörtök reggel volt egy hasmenése, ami a gatyóban végezte, és ezért inkább hazaküldték, nehogy beteg legyen, de előtte nap a nagymamával megettek vagy 3 kiló gyümit, szóval akár ez is lehet a ludas, mindenesetre se azután közvetlenül, se azóta nem volt hasmenése, és egyéb betegsége sem. Bár igaz, az oviból legalább nem küldik haza az összes hapcira, kb november eleje óta folyik az orra és napjában kb 5x köhög hurutosan, ennyiért a bölcsiből már hazaküldték volna, de minthogy más egyéb baja nincs, és az ovis csoportjában mások még rondábban köhögnek, ezért én nem tartom itthon, az óvónők meg nem szóltak, hogy maradjon, szóval megy továbbra is. Én ugyan itthon vagyok az 1 éves húgával (aki amúgy szintén tavaly 2 hetes korától kezdve kb 5 hónapos koráig folyamatosan szörcsögött, és most is októbertől kezdve már nekikezdett az időszakos taknyolásoknak), de az apja is és én is itthonról dolgozunk, így annyira nem sietünk hazahozni ennyi miatt.
dec. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem volt még. Egy kis orrfolyás nem betegség. 9 éves.
dec. 2. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A nyarat végig göthölte, szájfertőzés, középfül gyuszi, kis nátha, kb végig volt valami nem védzes, de minden héten a dokival kezdtünk. Szeptember óta 1x volt beteg. Úgy látszik nyáron letutta.

4.5 éves

dec. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Bölcsibe 18 hónapos korátol járt sacc 3 éves korig.

Csak akkor volt beteg mikor kéz láb fertőzés volt a bölcsiben.

És plusz mivel a bolcsi vezette be neki a tejalapu etkezest mwnt a hasa 2 hétig. Mivel mindent tejjel habarnak. Se aztán kikupálódott.


Oviban 3 év alatt 1szer viltam vele táppénzen. Ez "csak" láz volt. Semmi egyéb tünet. De olyan ha lehúztuk neki 3 nap mulva megint visszajött. Megint megszünt 1 het mupva megint lazasodott. Aztán mikor egesz héten bevittem meloba, meggyogyult, es nem jött vissza többe. Valami az oviban lehetett állandoan.


Suliban most4.osztályos. tavaly nem volt beteg. Most volt egy torokgyullladasa 3 napos lázzal de kiírtak egy hétre antibio nélkül meggyogyult otthon spontan.


Valójában soha nem lenne beteg ha nem jarnának beteg gyerekek a közössègbe és nem kapna el semmit.

dec. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Jav

De aztán kikupálódott

dec. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja meg kb 10 hónaposan az unokatesojátol kapott el.olyan ovis vírust ami aztán kegyetlen súlyos volt a babámnak!es nem szóltak volna hogy ne menjunk a rokonsagba mert beteg a gyerekük! Ott megérkezve a helyszinen tudtam meg! Aztóta is rosszul esik hogy tesom beteg gyerekhez hivta össze a családot!
dec. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!