Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hányszor pisil egy nap a 3...

Hányszor pisil egy nap a 3 éves kisgyerek általában?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Mióta napközben szobatiszta lett a gyerekem, azóta azt figyeltem meg hogy egy nap 2x 3x pisil, és akkor elég mennyiseget

Lehet keveset is iszik nemtudom...

Reggel 150-200ml kakaó

Délelőtt 2dl víz

Délután is kB 2 dl víz

Normális hogy csak ennyiszer pisil?



dec. 3. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
A gyerekorvos azt mondta másfél éves korában napi 1litert már meg kellene inni. Ehhez képest neked 3évesen iszik kb 8decit, elég kevésnek tűnik. Nálunk a fiam olyan 8-10alkalommal is pisil, hol többet hol kevesebbet.
dec. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Az én kislányom is ilyen volt, és ilyen is maradt. Ő átlagban 3x pisil egy nap. Jobb napokon 4x, rosszabbokon 2x. Az ivással állandóan nógatni kell. Utál is inni, pedig most már azt is félretettem, hogy cukrosat ne. Már úgy vagy vele, hogy mindegy, csak igyon. A napi 1 l szerintem még sosem volt meg.

Vannak ilyen gyerekek. Próbáltam már mindent, de mostanra feladtam, és elfogadtam, hogy Ő ilyen. Tölcsérrel mégsem tölthetem belé...

dec. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

Én inkább azon aggódnék,hogy keveset iszik.

Másfél éves fiam megiszik egy nap egy liter vizet minimum...

dec. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Normális, azért pisil kevésszer, mert keveset iszik, sok ilyen gyerek van.
dec. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!