Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Írnátok tapasztalatot nekem a...

Írnátok tapasztalatot nekem a Lego Duplóval kapcsolatba?

Figyelt kérdés

2,5 éves gyereknek lenne. Soha se nézegettem semmilyen Legót,anyukás csoportba viszont annyira dícsérték hogy felfigyeltem rá énis.

" A gyerek kedvence"

"Megungatatlan"

" Mint felnőtt még énis eljátszok vele"

" A gyerek mindig legótkér annyira szereti"



dec. 4. 23:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
2,5 évesnek jó játék a duplo, sok mindent fejleszt és sokmindenre használható. Először alapkészletet vennék, nem tematikusat. Abból bármi építhető.
dec. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy hatalmas dobozzal örököltünk. A fiam 2 éves volt amikor elővettük. Azóta is majdnem napi szinten előkerül. Ha jönnek a barátaink ők is mindig leülnek építeni valamit a gyerekkel. Nálunk nagy kedvenc. A másik hasonló sláger az ikea fa vonat szett.
dec. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Segítenél mi az alapkészlet belőle?


Teljesen ismererlen terep nekem 😄

dec. 4. 23:11
 4/16 anonim ***** válasza:
55%
Egyik gyerekemet sem érdekelte, egyáltalán 🤷‍♀️
dec. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szereti, de nem úgy hogy ő épít egyedül hanem mindig együtt építünk. Nem mi építünk, hanem tényleg együtt találjuk ki: garázs, orvosi rendelő, torta, farm


Mi egy “babaház” és egy farmosat vettünk neki (mindkettő nagy, sok elemmel) illetve volt egy nagy doboznyi még a 80as évekből szüleimnél, azt is áthoztuk.

dec. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ez pl egy alapkészlet

[link]

dec. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A duplo darabok valamennyire kompatibilisek a normál legoval, szóval késôbb lehet együtt is használni a kettôt.
dec. 5. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanennyi idősen imádta a lányom. Most úgy van, hogy időszakosan rákattan, akkor orrvérzésig rakja hetekig, aztán nem nyúl hozzá ugyanennyi ideig.


De családban van gyerek, akit egyáltalán nem érdekelt sem a duplo, sem a lego. Kis készlettel érdemes kezdeni.

dec. 5. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb gyerekem 2 évesen kapott egy duplo "vonatot", egyáltalán nem érdekelte később sem, csak a cica figurával játszott. Tesója viszont 2 évesen már "ki is nőtte" a duplót, onnantól normál legóval játszik. 3 évesen már a 7+ technik kocsikat rakta össze.
dec. 5. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
mi nagy lego fan voltunk vagyunk volt duplon ,aztán váltotunk sima legora .
dec. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!